Tehnoloģijas

Uzņēmums Huawei ir atzīts par labāko darba devēju 10 Eiropas valstīs

Uzņēmums Huawei ir atzīts par labāko darba devēju 10 Eiropas valstīs

Jau trešo gadu pēc kārtas uzņēmums Huawei tiek atzīts kā “labākais darba devējs”, saņemot šo atzinību 10 Eiropas valstīs, proti, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Francijā, Itālijā, Īrijā, Nīderlandē, Portugālē, Spānijā, Šveicē un Vācijā.

Labāko darba devēju institūts sertificē organizācijas, kas lielu uzmanību pievērš cilvēkiem, īstenojot īpašas cilvēkresursu politikas. Tas sertificē organizācijas, pamatojoties uz cilvēkresursu paraugprakses pētījuma rezultātiem. Šis pētījums aptver sešas cilvēkresursu jomas, kas sastāv no 20 tēmām, piemēram, cilvēku vadības stratēģija, darba vide, talantu piesaistīšana, mācīšanās, labjutība, dažādība, iekļaušana un citas.

Huawei Rietumeiropas reģiona cilvēkresursu viceprezidents Leslijs Vaits (Lesley White) saka: “Mēs ļoti lepojamies ar to, ka esam atzīti par labāko darba devēju Eiropā. Huawei spēja apliecināt, ka ir izcils uzņēmums ar efektīvu un progresīvu cilvēku pārvaldības praksi. Atzīšana par labāko darba devēju ir globāli nostiprinājusi Huawei kā daudzu izvēlēta darba devēja pozīciju. Tas uzņēmumam sniedz iespēju piesaistīt talantus un noturēt labākos darbiniekus, lai atbalstītu uzņēmējdarbības mērķu sasniegšanu. Mēs varam arī regulāri pārskatīt savu praksi un pastāvīgi veikt uzlabojumus.”

Labāko darba devēju institūta izpilddirektors Deivids Plinks (David Plink) stāsta: “Atskatoties uz prasīgo gadu, kas tāpat kā aizpagājušais ietekmēja organizācijas visā pasaulē, Huawei turpināja apliecināt, ka uzņēmuma prioritāte ir teicama prakse darbā ar cilvēkiem darba vietās. Pagājušajā gadā uzņēmums turpināja risināt problēmas, kas saistītas ar plašāku darba vidi, un apņēmīgi strādāja, lai pozitīvi ietekmētu savu darbinieku dzīvi. Mēs ar prieku godinām un atzinīgi vērtējam organizācijas, kas šogad sertificētas kā labākie darba devēji Eiropā.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top