Tehnoloģijas

“Venipak”: paku piegādes pakalpojumus visbiežāk lieto sievietes vecumā no 35 līdz 54 gadiem

“Venipak”: paku piegādes pakalpojumus visbiežāk lieto sievietes vecumā no 35 līdz 54 gadiem

Veicot padziļinātu izpēti, starptautisko sūtījumu kompānija “Venipak” noskaidrojusi, ka visbiežāk kurjera piegādes un pakomātu pakalpojumus izmanto sievietes vecumā no 35 līdz 54 gadiem ar augstāko izglītību, kurām ienākumu līmenis mēnesī pārsniedz 700 eiro.

Lai labāk saprastu klientus un viņu nepieciešamības, “Venipak” veica klientu profila noteikšanu, konstatējot, ka piedāvātos pakalpojumus 62% gadījumu izmanto sievietes, savukārt vīrieši tikai 38% gadījumu. Vislielākais jeb 44% pasūtījumu skaits ir no cilvēkiem vecumā no 35 līdz 54 gadiem, savukārt 29% – vecumā no 55 gadiem un vairāk, bet tikai 27% – no 16 līdz 34 gadiem.

Visbiežāk jeb 64% gadījumu klientu sarunvaloda ir latviešu, bet 36% cita. Kā arī 62% no respondentiem atzinuši, ka ir ar augstāko izglītību, savukārt 38% – pamata vai vidējo izglītību. Interesanti, ka 54% respondentu atzina, ka ik mēnesi nopelna vairāk nekā 700 eiro, savukārt 29% pauda, ka viņu ienākumi ir robežās no 301 līdz 700 eiro.

“Vēlējāmies noskaidrot, kāds ir mūsu klienta profils, lai vēl precīzāk un mērķētāk nodrošināti augstas kvalitātes pakalpojumus,” saka “Venipak” vadītājs Justas Šablinskas, “līdz šim esam koncentrējušies uz pasūtījumu ātru un kvalitatīvu nodošanu iedzīvotājiem, tāpēc meklējam arvien jaunas iespējas, lai saprastu mūsu klientus, nodrošinot viņiem piemērotus paku piegādes risinājumus.”

Pašreiz “Venipak” ir noslēdzis 200 pakomātu tīkla izvietošanu Latvijā, kas pieejami dažādās vietās, lai ikviens varētu savus sūtījumus saņemt sev ērtā vietā. Patlaban “Venipak” izveidojis deviņus paku termināļus Latvijā: Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Gulbenē, Ventspilī, Jēkabpilī un divus Pierīgā. Uzņēmums, sadarbojoties ar vietējām kompānijām, termināļu telpas īrē, aprīkojot tās ar nepieciešamajām iekārtām, nodrošinot 149 darba vietas.

Pētījumu veica pētījumu kompānija “Kantar”, aptaujājot 3000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 16 līdz 74 gadiem šā gada pavasarī.

Par “Venipak” grupu

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums “Venipak”, kas dibināts 2004. gadā, piedāvā efektīvus sūtījumu loģistikas risinājumus uzņēmumiem un privātpersonām Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Katru gadu uzņēmums uzlabo kurjerpakalpojumus, iegulda e-komercijas tehnoloģiskajos risinājumos un paplašina savu paku piegādes tīklu Baltijas valstīs. Klientiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir pieejami gandrīz 1000 paku saņemšanas punkti. Tuvāko gadu laikā “Venipak” plāno attīstīt gandrīz 2000 pasta termināļu un paku saņemšanas punktu tīklu un kļūt par vienu no lielākajiem paku piegādes tīkliem Baltijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top