Visas ziņas

Viaplay karstākā boksa cīņa ar neuzvaramo lietuvieti Eimantu Stanioni

Viaplay karstākā boksa cīņa ar neuzvaramo lietuvieti Eimantu Stanioni

Jau šo sestdien, 11.aprīlī, straumēšanas platformā „Viaplay“ tiešraidē no „Mohegan Sun Casino“ Konektikutā būs iespēja vērot neuzvarēto lietuvieša boksera Eimantas Stanonionis cīņu pret puertorikānieti Tomasu Dulorme.

Lietuvietis līdz šim piedalījies 12 cīņās un visās guvis uzvaru, savukārt Tomass Dulorme kopumā cīnījies 30 reizes, no kurām 25 uzvarējis, tostarp 16 reizes ar nokautu.

Eimantas Stanonionis ir pusvidējā svara bokseris, kurš pārliecinoši triumfējis pār pretiniekiem, pēdējā cīņā 2020.gada decembrī uzvarot kolumbieti Džaneru Gonzalesu 9.raundā. Aicinām iepazīties ar sportista pirmā trenera un Lietuvas boksa valstsvienības trenera viedokli:

„Vēlos izcelt trīs galvenās Eimanta priekšrocības šajā cīņā. Pirmkārt, tā ir psiholoģiskā noturība un domāšana. Viņš ar skaidru plānu iziet ringā un mērķtiecīgi to ievēro, atsakoties no spontanitātes. Otrkārt, Eimants ir izturīgs un spēj uzturēt augstu intensitāti, pierādot to raundu pēc raunda, kad viņš var ne tikai boksēties vienā tempā, bet uzturēt to augstu līdz pat cīņas beigām. Treškārt, sportistam ir labi izveidota aizsardzības taktika, jo viņš pievērš vienlīdz daudz uzmanības gan aizsardzībai, gan uzbrukumam.

Es paredzu, ka cīņa būs ļoti dinamiska un neatlaidīga. Sagaidu augstu intensitāti. Protams, cīņas sākumā Stanionis lielu uzmanību pievērsīs gudrai cīņai, meklējot pretinieka vājās vietas. Ir skaidrs, ka Tomass Dulorme ir pieredzējušāks, aizvadījis vairāk cīņu, tāpēc ļoti iespējams, ka būs neuzmanīgāks.

Eimanta vienīgais mērķis ir kļūt par pasaules profesionālā boksa čempionu. Pazīstu viņu no pirmajiem soļiem boksa ringā un zinu – ja viņš kaut ko vēlas sasniegt, tad neatlaidīgi uz to virzīsies, atdodot sevi visu. Es ceru, ka Eimants savu mērķi sasniegs.

Mums katra Lietuvas sportista uzvara starptautiskajā arēnā ir ļoti svarīga kā valstij. Mūsu sportisti dara Lietuvu atpazīstamu ārvalstīs, tāpēc ir svarīgi, lai Stanionis cīņu, kā arī Lietuvas karogu redzētu visas pasaules boksa līdzjutēji. Manuprāt, šī cīņa ir ļoti nozīmīga arī tāpēc, ka tā veicina boksa popularizēšanu arī pašu vidū. Lietuvai ir olimpiskie čempioni, pasaules un Eiropas čempionātu uzvarētāji, kā arī godalgotu vietu ieguvēji. Tagad mēs beidzot redzam arī lieliskus rezultātus profesionālajā ringā. Reiz Egidijus Kavaliauskas cīnījās par pasaules čempiona jostu, un šī cīņa izraisīja milzīgu interesi Lietuvā. Pats bokseris pēc tam sacīja, ka izjutis lielu lietuviešu atbalstu, tāpēc domāju, ka Stanionis mērķis ir iegūt titulu, un gaidāmā cīņa viņam ir ļoti svarīga. Mēs ceram uz lielu Lietuvas iedzīvotāju atbalstu.“

Cīņa sāksies 11.aprīlī (10.aprīlī pēc ASV laika) plkst. 5:00 no rīta pēc Austrumeiropas laika, Eimantas Stanionis cīņa būs otrā pēc kārtas.

Lai skatītos cīņu, abonējiet Viaplay.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top