Visas ziņas

Viedoklis: Huawei P50 viedtālruņi būs aprīkoti ar Kirin 9000 procesoriem un LG un Samsung ekrāniem

Jaunākais Huawei P50 Viedtelefons

Huawei P50 ilustrācija

Huawei – 2021. gada pirmajā pusē, plāno laist klajā nākamo viedtālruņu flagmaņa sēriju ar provizorisko nosaukumu Huawei P50.

Avots apgalvo, ka Huawei izmantos vienkristāla sistēmu Kirin 9000 Huawei P50 viedtelefonos. Tas ir pretrunā ar Huawei Consumer Business ģenerāldirektora Ričarda Ju (Richard Yu) iepriekšējo paziņojumu, kurš apgalvoja, ka šī platforma tiks izmantota tikai  Huawei Mate 40 viedtālruņos.

Paziņojumā arī teikts, ka Huawei P50 displeju piegādātāji ir Samsung Display un LG Display. Pēc visa spriežot – tagad tie gatavojas uzsākt ražošanu. Avots arī piebilst, ka Samsung Display un LG Display noteikti piegādās displejus Huawei P50, taču nav zināms – vai tie saņems pasūtījumus sērijai Huawei Mate 50.

Kopumā  Huawei Mate 50 sērijas liktenis pagaidām nav zināms – kompānijai vispirms nāksies atrast piegādātājus, kuriem ASV varas iestādes atļaus piegādāt Huawei 5G iekārtas. Pēc visa spriežot – kompānijai ir izveidotas iekārtu rezerves Huawei P50, tomēr šobrīd Huawei maina stratēģiju un restartē 4G viedtālruņus, jo ASV bloķe iespēju citām kompānijām pārdot Huawei iekārtas ar 5G atbalstu.

Avots: Gizmochina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top