Visas ziņas

Viltus Monero hardfork ar nosaukumu Monero Rings

Viltus Monero hardfork ar nosaukumu Monero Rings
Projekts ar nosaukumu Monero Rings reklamē sevi vietnēs monero-rings.org un myxrmwallet.com.
Monero Rings pozicionē sevi kā Monero “uzlaboto versiju”, solot ātras transakcijas, mērogojamību un pat savstarpēji neaizstājamus tokenus.

Tas viss izklausās brīnišķīgi, bet fakts, ka solītās opcijas radušās no zila gaisa, rada aizdomas. Viltus projektu nesen atklāja kompānija Guarda, kuras speciālisti ieraudzīja, ka projekta kods ir tikai Monero koda klons.

Viņi arī konstatējuši, ka viena tīmekļa forma pārsūta atjaunošanas frāzes uz vietnes pašu serveriem, ļaujot krāpniekiem iegūt piekļuvi privātām atslēgām un nolaupīt līdzekļus.
Četras dienas pēc atmaskošanas Monero rings resursi joprojām ir pieejami. Tomēr pārlūku paplašinājumi Metamask un EtherAddressLookup bloķē vietni. Šie paplašinājumi saistīti ar Ethereum un var nonākt ārpus Monero lietotāju redzesloka. Arī Monero izstrādātaji ir paziņojusi par scam vietnē Reddit.

Bez šaubām – daži lietotāji kļūs par uzbrukuma upuriem – pirms projekts tiks slēgts. Viltus forki, airdropi un citi derivatīvie projekti ir ērti pikšķerēšanas paņēmieni.
Monero viltus fork laika ziņā sakrita ar īsto, kam jānotiek šīs nedēļas beigās, un kurš absolūti neko neprasa no parastajiem lietotājiem. Lai gan dati tiek noskaidroti – haips sakarā ar leģitīmo atjauninājumu var palīdzēt viltotajai vietnei plašāk izmest tīklus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top