Visas ziņas

Maksājumu uzņēmuma Visa plāni kriptovalūtu nozarē

Visa maksājumu kartes un kriptovalūta

Foto: unsplash.com

Žurnāla Fortune podkāsta Leadership Next gaitā Visa ģenerāldirektors Al Kelijs pastāstīja par kompānijas plāniem kriptovalūtu nozarē.

Pēc viņa sacītā – Visa ievēros daudzpusīgu stratēģiju, kas ietver bitkoina, citu kriptovalūtu un arī ar fiat nodrošinātos tokenus un stablecoin. Visa tiecas būt aktivitāšu centrā, kas aptver jaunas maksājumu metodes un tehnoloģijas gadījumā, ja tās patiešām iegūs masveida izplatību, – viņš piebilda.

“Mēs cenšamies darīt divas lietas: nodrošināt iespēju iegādāties bitkoinu, izmantojot datus Visa sistēmā, un strādāt, lai bitkoinu varētu konvertēt uz fiat valūtu un tādējādi nekavējoties izmantot jebkurā no 70 milj. punktu pasaulē, kur pieņem Visa”, – sacīja Kellijs.

Runājot par stablecoin perspektīvām, Visa izpilddirektors (CEO) atzīmēja, ka tiem piemīt ievērojams potenciāls kļūt par jaunu maksājumu mehānismu – īpaši jaunattīstības tirgos. “Digitālo valūtu pasaulē mēs sadarbojamies ar daudziem spēlētājiem. Ir apmēram 35 dažādi dalībnieki, ar kuriem mēs strādājam”, – viņš paziņoja.

Kelijs pieļauj, ka kriptovalūtas nākamo piecu gadu laikā var kļūt “ārkārtīgi plaši izplatītas”, taču neizslēdza iespēju par intereses zudumu. “Es nezinu – cik lielā mērā kriptovalūtas izplatīsies. Es neesmu tik gudrs, lai to zinātu, bet esmu pietiekami gudrs, lai mūsu kompāniju atrastos pašlaik notiekošo notikumu centrā”, – viņš paziņoja.

Avots: Fortune

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top