Visas ziņas

Visa var pievienot kriptovalūtu atbalstu

Visa maksajumu kartes un kriptovalūta

Foto: Pixabay

Maksājumu gigants Visa palīdzēs padarīt norēķinus kriptovalūtās drošākus un izplatītākus, pateicoties sadarbībai ar nozares pārstāvjiem. Attiecīgu paziņojumu veicis Visa izpilddirektors (CEO) Alfrēds Kelli kompānijas pirmā ceturkšņa finanšu rādītājiem veltītā konferences zvana laikā ceturtdien, – raksta The Block.

Pēc Kelli teiktā – Visa strādās ar makiem un biržām, lai kompānijas klienti varētu pirkt kripto aktīvus, konvertēt tos fiat valūtā un ar tiem apmaksāt pirkumus.

Kompānijas vadītājs arī paskaidroja, kā Visa šobrīd izskata digitālos aktīvus. Tā tos iedala divās kategorijās: bitkoinam līdzīgie, kurus varētu nosaukt par “digitālo zeltu”, un ar fiat valūtu nodrošinātie – tostarp stablecoin un centrālo banku digitālās valūtas. Otros viņš nodēvēja par “evolucionējošu maksājumu inovāciju, kas potenciāli var tikt iesaistīta komercijā”.

Viņš arī pieļāva, ka Visa var pievienot kriptovalūtas kā maksājumu līdzekli, nekonvertējot tās fiat valūtā. “Dažas digitālās valūtas kļūst atzītas kā maksājumu līdzeklis un nav iemeslu – kādēļ mēs tās nevarētu pievienot savā tīklā, kas pašreiz jau atbalsta vairāk nekā 160 valūtas”, – sacīja Kelli.

Avots: Theblock

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top