Visas ziņas

Kompānija Visa pievienos stablecoin USDC savai maksājumu sistēmai

VISA un USDC

Foto: Stephen Phillips – Hostreviews.co.uk/unsplash.com

Kompānija Visa paziņojusi par sava globālā maksājumu tīkla pievienošanu stablecoin USDC Ethereum blokķēdē. To vēsta Forbes.

Partnerības ietvaros ar kompāniju Circle, kas atbalsta stablecoin, Visa palīdzēs kredītkaršu emitentiem veikt USDC integrāciju, lai nosūtītu un saņemtu maksājumus stablecoin. Pēc integrācijas, kompānijas, kas atbalsta Visa, varēs sūtīt starptautiskus USDC maksājumus citām kompānijām. Nauda tiks konvertēta nacionālā valūtā un to varēs iztērēt jebkurā vietā, kur tiek pieņemta Visa. Nākamgad Visa plāno arī izlaist karti, kas ļaus uzņēmumiem sūtīt un saņemt maksājumus USDC.

“Mēs joprojām uzskatām Visa par tīklu tīkliem”, – paziņoja Visa struktūrvienības darbā ar kriptovalūtām vadītājs Kai Šefilds. “Blokķēdes tīkli un stablecoin – tādi kā USDC, – tie ir tikai papildu tīkli. Mēs uzskatām, ka Visa mūsu klientiem var nodrošināt ievērojamas priekšrocības, jo ļaus viņiem tērēt šos aktīvus pie mūsu pārdevējiem”.

Saskaņā ar Visa aplēsēm – katru gadu tiek veikti maksājumi 120 trilj. $ apmērā, izmantojot čekus un tūlītējus bankas pārskaitījumus. Katra cena ir līdz 50 $ – neatkarīgi no transakcijas lieluma. Tā kā USDC darbojas Ethereum blokķēdē, tad transakcijas iespējams pabeigt tikai 20 sekundēs un ar samērā zemu komisijas maksu. Visa uzskata, ka daudzi tās klienti kā alternatīvu apmaksas veidu izvēlēsies stablecoin.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top