Visas ziņas

Wirex un Visa laidīs klajā jaunu karti ar kriptovalūtu atbalstu

Wirex un Visa laidīs klajā jaunu karti ar kriptovalūtu atbalstu

Kompānija Wirex, kas piedāvā hibrīda finanšu risinājumus kontu pārvaldībai, laidīs klajā jaunu multivalūtu karti Visa Travelcard ar kriptovalūtu atbalstu klientiem Āzijas un Klusā okeāna reģionā (ĀKK).

Saskaņā ar paziņojumu – Visa Travelcard atbalstīs vairāk nekā 150 digitālās un fiat valūtas, kuras var izmantot preču apmaksai visā pasaulē 54 miljonos tirdzniecības vietās, kas pieņem Visa kartes. Turklāt jaunās kartes lietotājiem būs pieejami bezmaksas pakalpojumi bankomātos un cashback līdz 1,5% visām bitkoinu transakcijām, izmantojot servisu Cryptoback.

“Mēs priecājamies, ka varam piedāvāt pilnu pakalpojumu spektru Wirex klientiem ĀKK un nodrošināt iespēju izmantot savus kripto aktīvus un fiat valūtu tūlītēju maksājumu veikšanai bez piesaistes finanšu iestāžu darba grafikam. Nepieredzēta funkcionalitāte un universālums padara  Visa Travelcard par ideālu kompanjonu ceļojumos – neatkarīgi no tā, vai klienti brauc atpūsties uz ārzemēm vai citās darīšanās”, – teica Wirex līdzdibinātājs un izpilddirektors (CEO) Pāvels Matvejevs.

Kompānija prezentēja jaunu tūrisma karti Singapūras festivālā Fintech 2019 savas kopējās reģiona paplašināšanas stratēģijas ietvaros. Lai piesaistītu maksimāli daudz lietotāju, Wirex uz ierobežotu laiku atcēla komisijas maksu par kontu pārvaldīšanu un valūtas maiņu, izmantojot servisu.

Šī gada aprīlī Wirex paziņoja par plāniem laist apgrozībā blockchain tīklā Stellar 26 stabilas monētas, kuras varēs tērēt, izmantojot multivalūtu karti ar desmit fiat valūtu un astoņu kriptovalūtu atbalstu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top