Hakeri apgalvo, ka ir uzlauzuši QIWI datubāzi un ir ieguvuši piekļuvi 10,5 TB datiem

Ar Anonymous saistītā hakeru grupa NB65 apgalvo, ka ir uzlauzusi Krievijas maksājumu sistēmu QIWI un ieguvusi piekļuvi tās datubāzei.
Hakeri apgalvo, ka viņi ir piekļuvuši 10,5 TB datiem, tostarp 12,5 miljoniem kredītkaršu un 30 miljoniem maksājumu ierakstu.
Hakeru grupējums NB65 deva uzņēmumam trīs dienas, lai ar viņiem sazinātos. Šī perioda beigās hakeri solīja katru dienu publicēt miljonu iegūto datu un ierakstu.
QIWI gan norādīja, ka pakalpojumi darbojas kā parasti, un klientu personas dati ir drošībā.
Hi Qiwi (they have a twitter account lol lets see how long it takes). We rolled up and smoked ~10.5TB of backups.
Your company has been dealt with by Network Battalion 65. We recommend you contact us if you want to survive this… You guys are super fucked.#SlavaUkraini #FCKPTN pic.twitter.com/OWI6r8hn1P— NB65 (@xxNB65) May 1, 2022
Uzņēmuma QIWI mēģinājumus noliegt visu NB65 nosauca par “jautru pasākumu”.
Atgādinām, ka hakeru grupējums Anonymous ir pieteicis kiberkaru pret Krieviju saistībā ar tās iebrukumu Ukrainā. Martā NB65 paziņoja, ka ir uzlauzta Viskrievijas Valsts televīzijas un radio kompānijas datu sistēma.
It’s hilarious to us that Qiwi is denying everything. Here’s some valid credentials that we totally didn’t hack… have fun:
https://share.riseup[dot]net/#yKWf0AzMocydyjHSFUdVHwhttps://share.riseup[dot]net/#DYosdwWcNoLNeSOvng23e
Play stupid games, win stupid prizes @QiwiRussia— NB65 (@xxNB65) May 1, 2022