Mainings

Abhāzijā būvēs lielu kriptovalūtas ieguves centru

Abhāzija plāno būvēt lielu kriptovalūtas ieguves centru, 2. jūlijā publicētajā intervijā apgalvoja prezidents Rauls Kadžimba.

Jautāts, vai Abhāzijas plāni izveidot lielu kriptovalūtas centru joprojām ir spēkā, Kadžimba sacīja, ka “diemžēl ir zināmas grūtības”. Mēs cenšamies leģitimizēt šos procesus, lai tie nestu daļu ieņēmumu valsts budžetā.” Kadžimba arī norādīja, ka Abhāzijā jau pastāv nelikumīga kriptovalūtas ieguve.

Kadžimba piekrita teiktajam, ka ir nepieciešams “visu balstīt uz valsts noteikto regulējumu”, un piebilda, ka “mēs gribam, lai valsts pārvalda šādus procesus”. Neskatoties uz regulējumu izstrādes kavēšanās iespējamību, Kadžimba prognozēja, ka plānu izveidot kriptovalūtas ieguves centru varēs īstenot pavisam drīz.

Kadžimbas paziņojumi izskanējuši pēc ziņām, ka Abhāzijas Ekonomikas ministrija jūnija beigās apstiprinājusi likumprojektu par kriptovalūtas ieguves darbību ieviešanu valstī. Ierosinātajā regulā ir definēti juridiski, ekonomiski, organizatoriski un tehniski noteikumi, kas jāievēro, īstenojot kriptovalūtas ieguves darbības Republikā.

Šā gada janvārī Abhāzijas valdība ierobežoja pieļaujamo elektroenerģijas patēriņu kriptovalūtas ieguvei, jo kopējā jauda sastādīja 8,950 kilovatstundas (kWh), kas bija līdzvērtīga 1,800 mājsaimniecību elektroenerģijas patēriņam.  Šis samazinājums ir daļa no “pagaidu pasākumiem, lai ierobežotu noteiktu abonentu kategoriju elektroenerģijas patēriņu”.

Abhāzijā būvēs lielu kriptovalūtas ieguves centru

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top