Visas ziņas

Nav plānota jaunu aktīvu pievienošana Coinbase

 

Coinbase izpilddirektors Braiens Ārmstrongs atspēkoja parādījušās baumas par gaidāmo vairāku jaunu valūtu veidu, tostarp tokena Ripple, pievienošanu

Braiens Ārmstrongs: nav plānota jaunu aktīvu pievienošana Coinbase

Coinbase izpilddirektors Braiens Ārmstrongs atspēkoja parādījušās baumas par gaidāmo vairāku jaunu valūtu veidu, tostarp tokena Ripple, pievienošanu.

“Šobrīd mēs neesam pieņēmuši nekādus lēmumus saistībā ar jaunu aktīvu pievienošanu Coinbase vai GDAX. Jebkādi apgalvojumi par pretējo neatbilst realitātei. Vērīgāk izvēlieties to, kam jūs ticat”

– raksta Ārmstrongs Twitter.

Tajā pašā laikā Coinbase blogā parādījās jauns ieraksts, kurā aprakstīts jaunu aktīvu pievienošanas process tirdzniecības platformā saskaņā ar Digital Asset Framework, kas tika izdots pirms dažiem mēnešiem.

“Par lēmumiem saistībā ar to, vai platformā var tikt pievienoti jauni aktīvi, atbild iekšējo ekspertu komisija. Visas šīs personas ir Coinbase darbinieki, kam saistoša ir konfidencialitāte un treidinga ierobežojumi. Par jaunu aktīvu pievienošanu mēs paziņosim tikai blogā vai caur oficiāliem kanāliem”

– teikts kompānijas paziņojumā.

Atgādināsim, ka pēdējo dienu laikā, ietekmējoties no baumām par gaidāmo Ripple atbalstu no Coinbase puses, vērojams straujš XRP cenas pieaugums. Ir arī minējumi, ka Kalifornijas kompānija atbalstīs Dash un Stratis.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top