Visas ziņas

ASV Finanšu ministrija: vairāk blokchaine izmantošanas variantu

ASV Finanšu ministrijas ierēdnis uzrakstīja pozitīvu rakstu par blokchaine, aicinot to izmantot nopietnākiem projektiem.

Finanšu ministrijas programmas “Inovācijas un transformācijas” vadītājs Kregs Fišers uzrakstīja rakstu Journal of Government Financial Management.

Fišers akcentē uzmanību uz blokchaine izmantošanas potenciālu, iespēju novērst starpniekus un samazināt laiku un izmaksas, veicot elektroniskās transakcijas.

Viņš uzskata, ka tehnoloģijas izraisa interesi, jo var palīdzēt samazināt kļūdu un krāpšanas apjomu, paaugstinot drošību.

Kregs Fišers:

Finanšu sabiedrība atklāj sev blokchaine un sāk saprast, kas ar to var risināt daudzas problēmas.

Pie tām pieder:

· kļūdu un viltojumu samazināšana papīra dokumentos;

· drošs un pieejams uzskaites veids;

· cīņa ar kibernoziedzību;

· fizisko un digitālo aktīvu pārvaldība (piemēram, licenču);

· starpvaldību neatbilstību problēmas

· digitālo datu aizsardzība.

Fišers pievērš finanšu menedžmenta uzmanību tam, ka sadalītais reģistrs sola paaugstināt efektivitāti, caurredzamību un drošību.

Pagājušajā mēnesī FIT birojs pastāstīja, ka plāno palaist fizisko aktīvu (viedtālruņu un datoru) izsekošanas izmēģinājuma projektu caur blokchaine.

FIT darbinieks Džins Hils atzīmēja:

No komerciālā sektora ir nākušas daudzas inovācijas, kuras var izmantot federālo finanšu pārvaldībai. Ceru, ka mūsu izmēģinājuma projekti palīdzēs atrast efektīvāko tehnoloģijas pielietojumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top