Tehnoloģijas

Atklājiet displeja tehnoloģiju nākotni ar Philips Monitors izstādē ISE 2024

Atklājiet displeja tehnoloģiju nākotni ar Philips Monitors izstādē ISE 2024

34B1U5600CH: 34″ izliekts monitors ar 5 MP tīmekļa kameru ar Windows Hello, trokšņu slāpēšanas mikrofonu un USB-C doku profesionāļiem

Izstādes ISE 2024 dalībnieki tiek aicināti izpētīt daudzveidīgu novatorisku un ilgtspējīgu produktu klāstu pilnīgi jaunā, vizuāli iespaidīgā, 344 m2 Philips 3P500 stendā, kas pulcēs vairāk nekā 1000 izstādes dalībnieku un 60 000 apmeklētāju pasaulē vadošajā audiovizuālajā izstādē slavenajā Fira Barcelona Gran Via centrā. Philips stends tiks sadalīts virknē speciālu, digitāli aktivizētu zonu, un apmeklētāji varēs izbaudīt Philips piedāvātos risinājumus darbam un mājas birojam, kā arī praksē izmēģināt tā skārienekrānu darbību.

Philips Monitors piedāvās apskatei divus no labākajiem paraugiem, piemērotiem mājas birojiem un attālinātai apmācībai. 34 collu izliektajam WQHD monitoram 34B1U5600CH ir iebūvēta 5 MP Windows Hello tīmekļa kamera un trokšņus slāpējošs mikrofons skaidrai saziņai, kā arī USB-C dokstacijas centrmezgls. Papildu funkcijas tiek piedāvātas profesionāļiem, kuri strādā ar sarežģītiem iestatījumiem un kuriem nepieciešami jauni savienojamības līmeņi. Ar optimizētu vizualizāciju PowerSensor funkcija palīdz ietaupīt līdz pat 80% no enerģijas izmaksām. Soli tālāk enerģijas taupīšanas risinājumos – Philips 272B1G modelis ir īpaši izstrādāts ilgtspējīgai produktivitātei. Šim videi draudzīgajam Philips 27 collu FHD monitoram ir augstāka enerģijas klase, vienlaikus nodrošinot izcilu veiktspēju: tā jaunā LED fona apgaismojuma tehnoloģija saglabā spilgtumu un krāsas, izmantojot ievērojami mazāk enerģijas gaismas sensorā, jaudas sensorā un fiziskās barošanas slēdzim, samazinot enerģijas patēriņu līdz minimumam. Lai iepazītos ar Philips Monitors enerģijas taupīšanas sniegtajām iespējām, apmeklētāji var izmēģināt Philips SPT6307BL – kompaktu bezvadu tastatūras + peles kombināciju ar viedo enerģijas taupīšanas funkciju.

ISE izstādē izvietotajā Philips portfelī būs arī dažādi skārienekrāna modeļi lietošanai dažādās vidēs. Tie visi nodrošina ātru pieskāriena nolasīšanas pieredzi – līdz pat 10 punktiem vienlaikus, 242B1TC modelis atbilst jebkuras mājas, biroja vai izglītības lietotnes vajadzībām, nodrošinot dabiskāku, plūstošāku un ātrāku reaģētspēju un plug & play sistēmas saderību ar Windows, Android un Linux. Philips 172B1TFL ir īpaši piemērots darbam sabiedriskās vietās, jo tā pieskāriena funkcija labi darbojas pat ar cimdiem, un tā pārklājošais stikls ar 7H izturību pret skrāpējumiem ir sevišķi būtisks, lai nodrošinātu ilgstošu pieskāriena funkcijas darbību un vieglu tīrīšanu gan iekštelpās, gan āra vidē.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top