Spēles

DICE izlaidīs Battlefield 3 Remaster, kas paredzēts PlayStation 5 un Xbox Series X

Foto: 1zoom

DICE jau paziņojusi geimeriem, ka pamet Battlefield 5 atbalstu – jaunu atjauninajumu un karšu nebūs, dēļ jaunas Battlefield projekta izveides. Ja var ticēt informatoram Daqarie, tad studija strādā pie vēl viena franšīzes projekta – Battlefield 3 Remaster.

Daqarie kļuva pazīstams ar patiesām informācijas noplūdēm par Battlefield 1 un Battlefield V pirms oficiālajiem paziņojumiem. Avots ir samērā uzticams, taču bez oficiāla apstiprinājuma no DICE puses tās ir tikai baumas.

Pēc Daqarie teiktā – Battlefield 3 Remaster izstrāde sākās gandrīz vienlaikus ar Battlefield V relīzi. Sākotnēji DICE palūdza “jūtūberiem” Westie un Jackfrags, kuri sadarbojas ar studijas PR nodaļu, izpētīt spēlētāju interesi par Battlefield 3 ar pāris videoklipiem. Novērtējusi skatījumus un auditorijas iesaistīšanos – studija nolēma sākt spēles atjaunināšanu.

Battlefield 3 Remaster iznāks PlayStation 5, Xbox Series X un PC. Saskaņā ar klasiku – remasterī iekļūs arī oriģinālajai spēlei iznākušie papildinājumi. DICE atbalstīs projektu – būs sižets un  multispēlētāji.

Daqarie atzīmē, ka Battlefield 3 Remaster tiks izlaists kopā ar jauno Battlefield sēriju – kā tas bija Modern Warfare Remastered un Infinite Warfare gadījumā. Projektam nav relīzes datuma, taču DICE jau ir izpļāpājusies, ka jaunais Battlefield nāks klajā 2021. gadā, un tātad  – tai pašā periodā varētu sagaidīt arī trešās daļas remasteri. Oficiāli pastāstīt par Battlefield 3 Remaster varētu jau EA Play 2020.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top