Tehnoloģijas

“Bentley” virtuālā autosacīkšu stūre (Video)

Bentley spēļu stūre

Kompānija “Bentley” sadarbībā ar spēļu konsoļu ražotāju “Fanatec” ir prezentējusi jaunu virtuālo sacīkšu stūri, kas derēs gan virtuālām autosacīkšu spēlēm, gan īstām sporta automašīnām.

Stūre ir izgatavota no oglekļa šķiedras un magnija sakausējuma. Apļveida displejs atrodas presētā oglekļa šķiedras rāmī. Tajā būs redzami telemetrijas dati un informācija par pašreizējām sacensībām.

Pagrieziena signāla slēdžiem ir Bentley firmas zīme. Tāpat autosacīkšu stūrei ir septiņu pozīciju slēdži Funky Switch, ritnis ar optiskajiem sensoriem, kā arī četri magnētiski slēdži pārnesumu pārslēgšanai.

Stūres mehānismu var ērti pievienot “Fanatec” spēļu konsolei, kā arī uzstādīt Bentley Continental GT3 Pikes Peak sacīkšu automašīnai. Pirmais šo jauno stūri izmēģinās autobraucējs Rīzs Milens “Pikes Peak International Hill Climb” autosacensībās.

Šobrīd  vēl nav zināma jaunās “Bentley x Fanatec” stūres cena, tāpat arī pagaidām nav zināms, kad tā nonāks pārdošanā. Domājams, ka jaunā “Bentely” stūre būs pieejama ierobežotā apjomā.

Avots: Bentley

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top