Biržas

Binance pievienojas FIDO aliansei un plāno ieviest bezparoļu autentifikāciju

Binance pievienojas FIDO aliansei un plāno ieviest bezparoļu autentifikāciju

Pasaulē lielākā kriptobirža Binance ir pievienojusies vienai no ietekmīgākajām un lielākajām asociācijām FIDO aliansei, kas koncentrējas uz jaunu bezparoles autentifikācijas standartu izstrādi. FIDO bezparoles autentifikācijas tehnoloģijas integrēšana uzlabos Binance lietotāju ātrumu un drošību, piesakoties platformā.

Polina Brotjē, Binance attīstības un mārketinga vadītāja Latvijā un Igaunijā: “Binance drīzumā savā platformā integrēs jaunu bezparoles autentifikācijas atslēgu tehnoloģiju (Passkey). Jaunais standarts paaugstinās platformas drošību. Tas ir daudz spēcīgāks pretpikšķerēšanas risinājums par līdzšinējo paroļu pieejas sistēmu. Izmantojot autentifikācijas atslēgas (Passkey), lietotājs var ātri un droši pierakstīties vairākās vietnēs, lietotnēs un ierīcēs izmantojot lokālo biometrisko autorizāciju.”

Autentifikācijas atslēgas (Passkey) būs drošs un racionāls papildinājums jau esošajiem Binance drošības līdzekļiem, kas ietver daudzpakāpju autentifikāciju (MFA) un daudzparakstu tehnoloģiju.

Binance mērķis ir nodrošināt saviem lietotājiem vislabāko platformas izmantošanas pieredzi, vienlaikus parūpējoties par augstāko aktīvu drošību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top