Mainings

Bitcoin cena samazinās, bet maineri nemaina izaugsmes plānus

Bitcoin cena samazinās, bet maineri nemaina ieguldījumu plānus5. jūlijā bitcoin cena noslīdēja līdz 53 tūkstošiem USD. Pēdējo 7 dienu laikā kritums ir bijis 9% un iemesli tam ir vairāki. Viens no tiem ir novērotā līdzekļu aizplūde no bitcoin-ETF ASV. Otrs ir tirgus gaidas par BTC pārdošanas pasākumiem, lai kompensētu Japānas bijušās kriptovalūtas biržas Mt.Gox dalībniekiem zaudējumus.

Pagaidām nav skaidrs, vai šie apjomi ir ienākuši kriptovalūtas Nr. 1 pirkšanas un pārdošanas tirgū, vai arī runa ir par Mt.Gox darbības laikā radušos zaudējumu regulēšanu.

Ja runājam par neto līdzekļu aizplūšanu no 11 ASV bitcoin-ETF, tad 3. jūlijā tā sasniedza -20,45 miljonus ASV dolāru un tikai divi fondi uzrādīja pozitīvu ieguldītāju līdzekļu ieplūdi. Arī darījumu apjoms ar bitcoin-ETF ASV samazinājās – no 800 milj. ASV dolāru 2. jūlijā līdz 995 milj. dolāru 3. jūlijā.

Neraugoties uz lejupvērsto korekciju BTC tirgū, pasaules lielāko maineru uzņēmumu ziņojumi liecina, ka tie nepārskata savus investīciju plānus un palielinās uzņēmumu bitcoin ieguves jaudas. Konkrēti, Riot Blockchain, viens no galvenajiem BTC ieguves uzņēmumiem ASV, ir paziņojis šādu informāciju. Jūnija beigās Riot Blockchain jau palielināja korporatīvo hash rate par 50 %, no 14,7 līdz 22 Eh/s, un uzņēmuma BTC ieguves apjoms ir pieaudzis par 20 %.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top