Bitcoin Gold

Bitcoin Gold cena ir pieaugusi

 

Bitcoin Gold cena

Bitcoin Gold cena ir pieaugusi līdz 450 ASV dolāru atzīmei
Tā kā tirgū Bitkoina cena ir diezgan svārstīga, nav pārsteidzoši, ka uzmanība tiek pievērsta alternatīvām kriptovalūtām. Bitcoin Gold, kurai divas nedēļas atpakaļ cilvēki šķiet pievērsa maz uzmanības, cena šobrīfd ir 484 ASV dolāriem. Šis ir ievērojams cenas kāpums, tomēr nav zināms, vai šis hārdforks gūs pietiekoši lielu ievērību.

Bitcoin Gold cena pārsniedz 440 ASV dolāru vērtību

Kad cilvēkiem bija pieejams Bitcoin Gold nākotnes līgumu tirgus, šķita, ka šim altkoinam nebūs grūtību pārsniegt 450 ASV dolāru atzīmi. Kad altkoini bija pieejami, tie guva samērā lielu ievērību, samērā ātri bija pamanāms spiediens uz šīs kriptovalūtas pārdošanu. Tas kļuva vēl acīmredzamāks, kad Bitcoin Gold vērtība samazinājās un mēģināja saglabāt cenas līmeni virs  200 ASV dolāriem.

Lēni, bet tomēr pārliecinoši ieguva uzmanību. Pagājušajā nedēļā mēs varējām vērot šīs valūtas cenas stabilitāti, tās vērtība saglabājās pie 300 ASV dolāru atzīmes pirms cena atkal kļuva svārstīga. Pēdējās 24 stundās, Bitcoin Gold cena ir pieaugusi, attiecīgi sasniedzot sekojošas vērtības – 350, 400 un 450 ASV dolārus. Šobrīd nav zināms, vai valūtas vērtība kļūs stabila pēc šādām cenas svārstībām.

Bitcoin Gold mēģina sagabāt stabilitāti pie 440 ASV dolāru atzīmes, taču nav zināms, vai šī cenas tendence sagabāsies ilglaicīgi. Daudzi cilvēki guva peļņu, kad  valūtas vērtība sasniedza 450 ASV dolārus, kas lielā mērā bija paredzams. Ja kriptovalūtas vērtība samazinās, tad bieži vien ir vērojama tās pārdošana lielos apjomos un diez vai Bitcoin Gold būs imūna pret šādu parādību. Protams, tas nenozīmē, kad nav gaidāms šīs valūtas vērtības pieaugums iespējams līdz pat 500 ASV dolāriem.

Šobrīd, kad Bitcoin Gold pārdošanas apjoms 24 stundu laikā ir 490.8 miljoni ASV dolāru, šī valūta ir ļoti pieprasīta. Kaut arī cilvēkiem ir iespēja investēt līdzekļus jebkurā valūtā un cerēt uz peļņu, ir redzams, ka šobrīd Bitkoina hārdforkiem ir pievērsta liela uzmanība. It īpaši tagad, kad Bitkoina tīklā notiek cīņa, alternatīvi risinājumi, kas atrisina esošo problēmu, būs ļoti pieprasīti.

Šis valūtas vērtības pieaugums lielā mērā ir saistīts ar tās lielo pārdošanas apjomu Bithumb. Ar 290 miljoniem lielu pārdošanas apjomu 24 stundu laikā un valūtas vērtību 483.77 ASV dolāri, pārdošanas tendence Bithumb ir noteikti labāka par vidusmēru. Tajā pat laikā mēs redzam, ka šobrīd Coinone šīs valūtas vērtība ir 794.99 ASV dolāri. Nenoliedzami tas maina patieso Bitcoin Gold vērtību,  tomēr daudzus iepriecina šīs valūtas vērtības pieaugums. Fiat valūtas vārtejas šobrīd ir svarīgas jebkurai kriptovalūtai.

Nav zināms, kā turpmākajās dienās mainīsies Bitcoin Gold vērtība. Šobrīd ir vērojams liels šīs valūtas pārdošanas apjoms,bet Rietumu biržas pārdod to krietni zem vidējās vērtības, kāda tā ir CoinMarketCap. Šāda parādība šobrīd ir gandrīz visām kriptovalūtām, ko nenoliedzami nevar uzskatīt par pozitīvu tendenci. Diez vai varētu domāt, ka valūtas tirgotāji Rietumos negrib gūt lielu peļņu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top