Bez tēmas

Bitkoina cenas pieaugums līdz 20 000 ASV dolāriem

Investors Ronijs Moas prognozē 2018. gadā Bitkoina cenas pieaugumu līdz 20 000 ASV dolāriem

Novembra mēnesis bija ļoti aizņemts labi zināmajam investoram Ronijam Moasam, kurš 4. novembrī prognozēja, ka līdz 2018. gada sākumam Bitkoina cena sasniegs 11 000 dolāru atzīmi. Taču pavisam nesen investors norādīja, ka iespējamā Bitkoina cena varētu sasniegt 14 000 ASV dolārus.

Viena mēneša laikā Moas savas likmes par Bitkoina cenas pieaugumu ir mainījis trīs reizes, jo  jaunajā laikmetā digitālā valūta ir adaptācijas un pārmaiņu posmā.

Moas raugās uz Bitkoinu kopumā, ņemot vērā cenu korekcijas un to, ka Bitkoina ķēdes kopā ar oriģinālu veidoja 12,740 ASV dolārus. Kā redzams, šobrīd izteiktā Moasa jaunā Bitkoina cenas prognoze 14,000 ASV dolāri tiek mainīta uz daudz lielāku vērtību.

Bitkoina cenas prognoze mainās no 14 000 dolāriem uz 20,000 dolāriem

Moas tagad ir iezīmējis 20 000 ASV dolāru Bitkoina cenas robežlīniju 2018. gadam. Ja skatās, cik veiksmīgs šis laika periods ir bijis Moasam, tad, iespējams, Bitkoina cena jau sasniegs 20,000 dolāru atzīmi pirms prognozētā laika.

Daudzi investori izsaka katrs savu prognozi par šīs mainīgās valūtas iespējamo cenu un vērtību nākotnē.

Toms Lī konservatīvi prognozē Bitkoina  cenas pieaugumu par 40 procentiem līdz 2018. gada vidum. Pagājušajā nedēļā Lī paredzēja Bitkoina cenu 11 500 ASV dolāru vērtībā. Un tajā laika periodā Bitkoina cena pārsniedza aptuveni 11 300 ASV dolāru atzīmi.

Maksi Keizeram ir daudz pārgalvīgāks skatījums uz Bitkoina cenas pieaugumu, viņš norādīja,  ka ilgākā laika posmā pastāv iespējamība tā  vērtībai sasniegt $100,000 ASV dolārus.

Kāpēc dalītā korekcija?

Moas, kā viens no visaugstāk novērtētajiem investoriem,  acīmredzami darījumos ar Bikoinu pievērš lielāku uzmanību ieguldījuma potenciālam, nevis tehnoloģiskajai pusei.  Daži bitkoineri lielākoties atbalsta Bitcoin Cash, savukārt citi priekšroku dod oriģinālajai ķēdei.

Moas, kā zinošs investors, ir norādījis, ka nopērkot Bitkoinu, viņš ne tikai saņem bezmaksas Bitcoin Cash, bet arī bezmaksas Bitcoin Gold, un apvieno tos savā portfelī, mudinot citus darīt tāpat, nosaucot to par diversifikācijas stratēģiju.

Salīdzinot Bitcoin Diamond un zeltu

“Savās prognozēs es paaugstinu Bitkoina nākotnes vērtību no 14,000 līdz 20,000 ASV dolāriem, ” norāda Moas . “Pašreizējā cena ir 10 720 ASV dolāri, un dalītā-korektētā cena ir 12 740 ASV dolāri, izsakot to Bitcoin Cash, Bitcoin Gold un Bitcoin Diamond.”

Bitcoin Diamond ir vēl viens Bitkoina ķēdes posms, kas zināmā mērā palika nepamanīts. Galvenais mērķis ir pierādīt tā nozīmīgumu, kad Bitkoina ieguve tiks pabeigta – tikai pēc 10 000 blokiem.

“Kopš mana 3. jūlijā norādītā ieteikuma Bitkoins tagad ir dalīts-korektēts par 394 procentiem,” uzsvēra Moas. “Nav iespējams samērot zeltu, kas ir 7 triljonu ASV dolāru vērtībā ar 40 X Bitkoinu (180 miljardi ASV dolāri). Tomēr 10-15 gadu laikā Bitkoina vērtība varētu būs vienāda ar zeltu. Es nezinu, cik daudz zelta ir  pieejams pasaulē … Bet es zinu, cik daudz ir Bitkoini”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top