Visas ziņas

Blockchain & Bitcoin konference Baltkrievijā oktobrī: par ko diskutēs galvenie konferences runātāji?

 

10. oktobrī Minskā norisināsies Blockchain & Bitcoin Conference Belarus 2018, kas būs veltīta kriptovalūtai, blokķēdes tehnoloģijai un ICO

10. oktobrī Minskā norisināsies Blockchain & Bitcoin Conference Belarus 2018, kas būs veltīta kriptovalūtai, blokķēdes tehnoloģijai un ICO. Šī ir otrā reize, kad starptautiskā kompānija Smile-Expo organizē šāda veida pasākumu Baltkrievijas galvaspilsētā. Iepriekšējo konferenci apmeklēja vairāk nekā 400 viesi un eksperti no piecām valstīm.

Šogad Blockchain & Bitcoin konferencē Baltkrievijā īpaša uzmanība tiks pievērsta juridiskiem jautājumiem – kādi likumi palīdzēs novērst naudas atmazgāšanu, kā pareizi organizēt ICO un uzlabot reputāciju, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju: šos un citus jautājumus apspriedīs eksperti no dažādām valstīm.

Artur Kuczmowski: kā cīnīties pret naudas atmazgāšanu kriptovalūtas tirgū

Artur Kuczmowski ir vecākais partneris starptautiskajā advokātu birojā – Thompson & Stein, kas specializējas juridisko un nodokļu jautājumu konsultācijā blokķēdes tehnoloģijas jomā. Eksperts ir jurists ar ilgtermiņa pieredzi un desmitiem specializēto rakstu autors.

Konferencē viņš runās par AML un KYC procedūrām un izskaidros, kāpēc tās būs noderīgas naudas atmazgāšanas apkarošanai kriptovalūtas tirgū un kā Eiropas valstu tiesiskais regulējums un Eiropas Savienības direktīva ir mainījuši attieksmi pret kriptovalūtu.

Dmitry Machikhin: ICO juridiskie aspekti

Pēc darba pieredzes iegūšanas advokātu birojā Clifford Chance Parīzē un Luksemburgā, Dmitrijs kļuva par GMT Legal partneri Maskavā. Šobrīd viņš ir profesionāls konsultants IT uzņēmumiem un jaunajām kompānijām visā pasaulē. Bez tam viņš ir uzsācis vairākus savus projektus. Kopš 2017. gada darbojas Midex IT direktoru padomē.

Blockchain & Bitcoin konferencē Dmitrijs runās par ICO organizēšanas stratēģijām. Eksperts pastāstīs, kāda informācija būtu jāņem vērā pirms tokenu pārdošanas, kā izvēlēties investorus, un kā noteikt, kāds būs ieguvums no ICO, kā arī pievērsīs uzmanību citiem ICO juridiskiem aspektiem.

Serhii Bondarenko: jaunās lojalitātes vadības metodes

Serhii Bondarenko ir pasniedzējs Deloitte akadēmijā un Deloitte Garage galvenais vadītājs. 20 gadus eksperts ir darbojies IT un komunikācijas nozarē. Šajā periodā viņš kļuva par vadošo tehnoloģiju speciālistu Deloitte Ukraine, kā arī strādāja tādās kompānijās kā Microsoft Ukraine, Raiffeisen Bank Aval un Innovate.

Runātājs uzskata, ka mūsdienu lojalitātes programmas apgrūtina klientus ar dažādām plastikāta kartēm, no kurām lielākā daļa galu galā pazūd. Pasākumā Serhii atklās, kādas ir priekšrocības jaunajai lojalitātes programmas pieejai un kādi risinājumi ir pieejami Bonex ekosistēmas dalībniekiem.

Vladimir Popov: kā veidot reputāciju, izmantojot blokķēdi

Vladimir Popov ir kriptovalūtas jomas speciālists un juridiskās firmas Synergis vadītājs. Kopš 2005. gada viņš ir darbojies jurisprudences nozarē, specializējoties IT juridiskajos jautājumos.

Vladimirs paskaidros, kāpēc 2018. gadā reputācijas sistēmas ir svarīgas un kāpēc reputācija ir nākotnes P2P sistēma, kā arī atklās blokķēdes filozofijas būtību. Turklāt runātājs pievērsīs uzmanību IT projektu ICO organizēšanas izpētei.

Gerbert Shopnik:blokķēdes tehnoloģijas izmantošana valsts un komerciālos ekonomikas sektoros

Gerbert Shopnik ir “Bitfur” galvenais klientu un partneru attiecību vadītājs. Ekspertam ir ilgtermiņa pieredze darbā ar tādām lielām starptautiskām IT kompānijām kā Microsoft, VMware un Lanit. Viņš ir specializējies mākoņa un blokķēdes tehnoloģijās.

Gerber pastāstīs, kā dalītās virsgrāmatas tehnoloģijas tiek izmantotas Krievijā, Ukrainā, Gruzijā un ASV, kā arī pārskatīs scenārijus Baltkrievijas valsts sabiedriskajam sektoram un komercorganizācijām.

Šis vēl nav pilns konferences runātāju saraksts, kuri piedalīsies Blockchain & Bitcoin konferencē Baltkrievijā. Informāciju par citiem ekspertiem un pasākuma sadaļām var atrast mūsu mājaslapā.

Kas ir Blockchain & Bitcoin konference?

Blockchain & Bitcoin konference ir pasākumu sērija, ko rīko Smile-Expo 25 valstīs. Dažas no tām jau tika organizētas Austrālijā, Somijā, Francijā, Izraēlā, Filipīnās un citur pasaulē..

Pievienojieties kriptovalūtas entuziastu kopienai Blockchain & Bitcoin konferencē Baltkrievijā, kas notiks 2018. gada 10. oktobrī Minskā Double Tree.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top