Tehnoloģijas

Blokķēde arvien vairāk tiek izmantota automobiļu rūpniecībā

Blokķēde arvien vairāk tiek izmantota automobiļu rūpniecībā

Blokķēdes pielietojums automobiļu rūpniecībā palielinās un apgrozījums šogad būs ap USD 428 miljoniem, bet līdz 2030. gadam tas palielināsies līdz USD 5,6 miljardiem. Par to liecina ResearchandMarkets pētījumu rezultāti.

Kļuvis zināms, ka nozares vidējais pieaugums gadā būs aptuveni 30%. Sistēmās, kuru pamatā ir blokķēde tiks glabāti ieraksti par automašīnu pārdošanu, garantijas prasībām un apdrošināšanu. Blokķēdē veikto ierakstu noturība ļaus pircējiem būt pārliecinātiem par savu automašīnu vēsturi, pat ja viņi tās pērk lietotas. Blokķēdes izmantošana samazinās arī starpnieku skaitu starp ražotni un pircēju, attiecīgi samazinot ražotāja izmaksas.

Pēc analītiķu domām blokķēdes pielietošana ievērojami izmainīs automobiļu rūpniecību kopumā. Piegādes ķēdes, kuru pamatā ir blokķēdes ir efektīvas salīdzinājumā ar citām metodēm.

Pareiza tehnoloģijas pielietošana patiešām var palielināt daudzu procesu efektivitāti. It īpaši, ja tiek apvienota blokķēde ar citām mūsdienu inženierijas jomām, piemēram, mākslīgo intelektu un lietu internetu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top