Visas ziņas

Bloomberg: Google rada savu blockchain

Saskaņā ar Bloomberg avotiem korporācija Google izstrādā mākoņu risinājumus uz blockchain tehnoloģiju bāzes, kā arī strādā pie sava blockchain izveides.

Saskaņā ar avotu informāciju Google dibinātājiem Lerijam Peidžam un Sergejam Brinam piederošā kompānija Alphabet Inc. strādā pie sava blockchain izveides, kas ļauj īstenot un verificēt transakcijas visiem, kas vēlas. Tomēr avots nav atklājis nekādu informāciju par projekta pašreizējo stāvokli un produkta palaišanas termiņiem.

Tostarp Google aktīvi investē kompānijā ar lielu pieredzi blockchain sfērā turpmākai savu mākoņu servisu izveidei. Tāda produkta izveide palīdzēs kompānijai būtiski nostiprināt pozīcijas tirgū.

Saskaņā ar analītiskās kompānijas CB Insights informāciju struktūrvienība GV ieguldījusi līdzekļus tādās zināmās blockchain kompānijās, kā Ripple, LedgerX un citos projektos.

Pati kompānija Google neafišē savu ieinteresētību par blockchain tehnoloģiju, nemaz nerunājot par informācijas izpaušanu saistībā ar interesi par saviem produktiem uz blockchain tehnoloģiju bāzes.

Pēc tā, kā Google aizliedza kriptovalūtu un ICO reklāmu, daudzi sāka kompāniju turēt aizdomās par nodomu vājināt konkurentu pozīcijas, lai panāktu veiksmīgāku virzīšanu blockchain sfērā. Pieļaujot, ka informācija par Google nodomiem palaist savu blockchain un citus produktus ar šo tehnoloģiju ir ticama, tamlīdzīga “sazvērestības teorija” iegūst zināmu nozīmi. Visi lieliski saprot, ka tāda pasaules giganta produkts popularitātes ziņā apsteigs lielāko daļu pašreizējo blockchain kompāniju, tomēr ar savu aizliegumu Google demonstrē vēlēšanos ne tikai ieņemt svarīgu vietu tirgū, bet arī būtiski ierobežot visu savu konkurentu iespējas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top