Tehnoloģijas

Cik bitkoinu vēl ir Teslai?

Cik bitkoinu vēl glabā Tesla?

Īlonam Maskam piederošais elektromobiļu ražotājs Tesla laidis klajā finanšu pārskatu par 2022. gada trešo ceturksni. Saskaņā ar dokumentukompānijas kontā joprojām ir aptuveni 10 800 BTC.

Tādējādi Tesla pēdējā ceturksnī bitkoinus nepārdeva, bet tikai tos uzglabāja. Pašreiz tās digitālo aktīvu vērtība ir saglabājusies 218 miljonu dolāru līmenī – tāpat kā 2022. gada otrajā ceturksnī.

Cik bitkoinu vēl glabā Tesla?

  1. gada sākumā Tesla paziņoja par bitkoinu iegādi 1,5 miljardu dolāru apmērā, lai “diversificētu un palielinātu ienākumus no naudas rezervēm”.

Līdz 2022. gada otrā ceturkšņa beigām elektroauto ražotājs Tesla aptuveni 75% savu bitkoinu konvertēja skaidrā naudā, kas tam ienesa 936 miljonus dolāru.

Kā paziņojis Tesla vadītājs Īlons Masks – BTC pārdošana bija saistīta ar nepieciešamību palielināt likviditāti pretkovida ierobežojumu periodā Ķīnā. Masks turklāt uzsvēra, ka Tesla ir atvērta nākamajām investīcijām bitkoinā.

Neskatoties uz šo pārdošanu, Tesla ir viena no lielākajām publiskajām kompānijām, kurai pieder bitkoini. To apsteidz tikai MicroStrategy (130 000 BTC) un Galaxy Digital Holdings (16 400 BTC).

Avots: Tesla

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top