Tehnoloģijas

Codemasters DiRT 5 — jauns rallija simulators

Codemasters paziņo par DiRT 5

Codemasters: komanda cenšas jauno DiRT 5 padarīt jaudīgāku par iepriekšējo. Tātad, DiRT 5 būs pilnvērtīgs sižets ar dažādiem “varoņiem”- stāsts, kurš būs katram spēlētājam savs. Izstrādātāji pat uzaicināja Troy Baker un Nolan North, lai ierunātu balsis . Turklāt spēles sižetā parādīsies pazīstamas personības no “autobūves  pasaules”.

Spēles ziņā Codemasters gatavo viena spēlētāja kampaņu, astoņus sacīkšu režīmus, pasākumus, multiplayer 12 cilvēkiem un konkurētspējīgu dalītā ekrāna režīmu. Izstrādātāji sola jaunus režīmus, kas DiRT sērijā iepriekš nebija redzēti.

Spriežot pēc video, spēlētāji saņems daudzveidīgu transportlīdzekļu parku. Viņi brauks klasiskās sacīkšu automašīnās, ar 60/70 gadu ASV Muscle cars, kā arī rallija automašīnās sacensībām ekstremālos apstākļos. Savukārt trases atšķirsies ne tikai maršrutā, bet arī laika apstākļos.

Spēle DiRT 5 tiks izlaista ap 2020. gada oktobri PlayStation 4, Xbox One un PC (Steam). PlayStation 5 un Xbox Series X. Precīzs izlaišanas mēnesis joprojām nav zināms.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top