Tehnoloģijas

CUPRA Garage koncepta salons – jauna mājvieta auto entuziastiem

CUPRA Garage koncepta salons – jauna mājvieta auto entuziastiem

Decembra pirmssvētku noskaņās Autobrava Motors salonā tika atklāts pirmais un vienīgais oficiālais CUPRA Garage koncepta salons jeb izstāžu telpa Baltijas reģionā. Noskaidrosim, ar ko jaunais koncepts ir tik īpašs.

CUPRA zīmols ir kā pozitīvs dumpinieks, kas nestaigā pa citu pēdām un necenšas atdarināt citu auto ražotāju iespēto. Pierādījums tam ir jaunais Formentor krosovers, kas jau no pirmās dienas apliecina – braukt ar sportisku un pievilcīgu auto var ne tikai izredzētie. Ar katru CUPRA modeli jaunais zīmols atkal un atkal piesaka patīkamu trakulību, un gaidāmie jaunie modeļi, kas debitēs 2024. gadā, ir spilgtākais piemērs tam, kā CUPRA redz pasauli un cik ļoti šis uzņēmums domā “ārpus kastes”.

CUPRA kā zīmols gan ar savu dizainu, gan sagādāto braukšanas prieku dziļi vijas emociju pasaulē, tāpēc arī koncepta salons ir veidots citādi. Lūkojoties citu auto marku izplatītāju skatlogos, esam pieraduši redzēt sterili baltas telpas un rūpīgi izkārtotus automobiļus, taču CUPRA piedāvā atšķirīgu redzējumu par to, kā jāizskatās auto salonam. Šī telpa ir zīmola identitātes iemiesojums, un šāds koncepts apmeklētājiem piedāvā unikālu veidu, kā iepazīt CUPRA, – bez ierastās dīlercentru noskaņas, izmantojot aizraujošu un interaktīvu vidi.

CUPRA Garage koncepta salons – jauna mājvieta auto entuziastiem

Šeit mēbeles ir orientētas uz patīkamu dizainu un ērtumu, gaisotne ir dzīvīga un draudzīga, savukārt interjers ir mūsdienīgs un patīkams. Tas arī ir CUPRA Garage koncepts – veidot auto īpašniekiem un entuziastiem patīkamu vidi, kurā satikties, kopā priecāties un izjust CUPRA īpašo burvību. Salonā liels uzsvars ir likts uz digitālajām tehnoloģijām un ekrāniem, kas tiks papildināti ar mūsdienīgām iespējām, lai cilvēks vēl vairāk saplūstu ar CUPRA pasauli. Šeit pēc saviem ieskatiem iespējams konfigurēt CUPRA modeļus, iegādāties īpašus zīmola aksesuārus un izmantot citas CUPRA Garage iespējas.

Tā ir īpaša vide cilvēkiem, kuriem automašīna nav tikai pārvietošanās līdzeklis no punkta A uz punktu B. Šī ir gluži kā mājvieta, kur entuziastiem tikties, dalīties pieredzē un iespaidos, kā arī aplūkot un iegādāties jaunākos CUPRA modeļus – Formentor, Born, Leon, Leon Sportstourer un Ateca u.c.

CUPRA Garage koncepta salons – jauna mājvieta auto entuziastiem

CUPRA Garage koncepta salons Rīgā ir jaunākā šī zīmola izstāžu telpa pasaulē un pirmā Baltijā. Iepriekš šādi saloni durvis vēruši arī Mehiko, Hamburgā, Minhenē, Milānā, Lisabonā un Roterdamā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top