Dash

Dash kriptovalūtas cena atkal piedzīvo augšupeju līdz 580 dolāru atzīmei

Bija jau paredzams, ka top 10 kriptovalūta sāks atgūties pēc nesenās Bitkoina cenas augšupejas.  Šobrīd mēs redzam, ka negaidīti Dash cena lēni tuvojas 580 dolāru atzīmei. Zināmā mērā tā ir diezgan interesanta cenas kāpuma tendence. Nav vēl zināms, vai Dash cena turpinās pieaugt turpmākajās pāris dienās.

Dash cenas kāpums ir ievērojams

Kad altkoinu vērtība negaidīti pieaug, vienmēr rodas jautājums, vai šāda parādība ir leģitīma. Kas attiecas uz Dash cenas neseno pieaugumu, ir redzams, ka šobrīd nav īsts iemesls šādam cenas kāpumam, lai gan vērtība augusi ievērojami. Tas viss notiek pateicoties nedaudz pieaugošajam valūtas pārdošanas apjomam pēdējo dažu stundu laikā. Ir skaidrs, ka šis cenas kāpums pievērsīs lielu uzmanību.

Diezgan interesanti ir tas, kā mēs redzam šo pēkšņo cenas pieaugumu arī citām valūtām. Viena no top 10 kriptovalūtām Monero ir līdzās Dash, kas pēdējo 24 stundu laikā neuzrāda būtiskus zaudējumus. Lai arī Bitkoins joprojām ir galvenā kriptovalūta, darījumos ar to ir vērojamas problēmas saistībā ar konfidencialitāti un anonimitāti. Ņemot vērā ASV valdības aģentūru rūpīgo pārbaudi, nav pārsteidzoši, ka cilvēki izvēlas Dash un citas valūtas.
Tajā pašā laikā vēl joprojām nav parādījusies cita valūta, kas to nomainītu. Lielākā daļa cilvēku vēl ilgu laiku turpinās iegādāties Bitkoinu, nevis citas valūtas, piemēram, Dash. Cilvēki bieži spekulatīvos nolūkos iegādājas dažādus altkoinus, cerot nopelnīt vairāk Bitkoinu šajā procesā. Kā veidosies pašreizējā Dash cenas tendence vēl nav zināms. Redakcijas prognoze – cena samazināsies.

Pārdošanas apjoms pieaug

Pieaugot pārdošanas apjomam aptuveni 195 miljonu ASV dolāru apmērā, pieprasījums pēc Dash noteikti palielinās. Lai gan Bitkoins nesen piedzīvoja lejupslīdi, tas nenozīmē, ka cilvēki pēkšņi izvēlēsies Dash. Pašlaik ir redzama pagaidu vērtības augšupeja, bet ilgtermiņā tā var nebūt ilgtspējīga.

Bithumb ir viena no vadošajām altkoinu pārdošanas platformām. Šajā Korejas biržā 22% no visiem darījumiem tiek veikti Dash valūtā, lai gan arī Bittrex un Bitfinex neatpaliek šajā ziņā. Lielākā daļa Dash darījumi ir fiduciāro valūtu tirgos, pieņemot, ka šajā sarakstā ir iekļauts USDT. Tomēr darījumi ar Bitkoin valūtu veido lielāko tirgus daļu.

Nākotnes tendences

Būs interesanti redzēt, kāda tuvākajās stundās būs Dash valūtas cena. Neskatoties uz masveida atteikšanos no Daesh valūtas pēc tās 580 ASV dolāru vērtības sasniegšanas, cena joprojām ir 5,52% no ASV dolāra vērtības un 3,65% no BTC vērtības. Tomēr, ja Bitkoina vērtība atkal palielināsies, šī situācija var diezgan ātri mainīties. Ir iespējams iegūt labu peļņu ar Dash valūtas darījumiem, lai gan nevajadzētu domāt par negodīgiem ieņēmumiem. Šajā industrijā šobrīd valda liela nestabilitāte, un jebkura tendence var diezgan ātri mainīties.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top