Biržas

Eleonora Hjūza kļūst par Binance ģenerālpadomnieci juridiskajos jautājumos

Eleonora Hjūza kļūst par Binance ģenerālpadomnieci juridiskajos jautājumos

Par pasaulē vadošās kriptovalūtu biržas Binance ģenerālpadomnieci ir kļuvusi Eleonora Hjūza (Eleonor Hughes). Viņa turpmāk vadīs Binance 85 juristu komandu un viņas pārziņā turpmāk būs kompānijas juridiskie jautājumi. Tāpat kopā ar atbilstības komandu E. Hjūza veicinās Binance apņemšanās iedzīvināšanu –  atbildīgi attīstīt nozari ciešā sadarbībā ar regulatoriem un politikas veidotājiem visā pasaulē.

Binance dibinātājs un izpilddirektors Čangpens Džao (CZ): “E. Hjūza Binance strādā jau gandrīz divus gadus, un šajā laikā viņa ir ātri kļuva par uzticamu padomnieci juridiskajos jautājumos gan man, gan uzņēmumam. Pateicoties plašajai juridiskajai pieredzei, spēcīgajām nozares zināšanām un lieliskajai darba ētikai viņa ir kļuvusi par neatsveramu palīgu uzņēmumam. Esmu pārliecināts, ka E. Hjūzas vadībā mūsu nozarē vadošā juristu komanda turpinās izcili veikt savu darbu, vienmēr aizsargājot lietotājus un pārvaldot potenciālos platformas riskus.”

E. Hjūza Binance komandai pievienojās 2021. gada novembrī. Vēlāk viņa tika paaugstināta par APAC un MENA juridiskās nodaļas vadītāju – viņa pārraudzīja lietas abos reģionos un vadīja juristu komandu, kas specializējās regulējuma lietās, tiesvedībā, M&A un komerctiesībās. E. Hjūzai bija svarīga loma digitālo aktīvu pakalpojumu sniedzēja licenču un Binance reģistrācijas nodrošināšanā vairākās valstīs, tostarp Bahreinā, Dubaijā un Jaunzēlandē.

“Digitālo aktīvu nozare piedzīvo svarīgas pārmaiņas. To arvien plašāk pieņem un tā pakāpeniski kļūst par nobriedušu, regulētu nozari. Es priecājos vadīt Binance pieredzējušo juridisko komandu tik izšķirošajā laikā,” atzīst E. Hjūza. “Kopā ar regulatoriem Binance kā nozares līderim ir pienākums nodrošināt patērētāju aizsardzību, vienlaikus nodrošinot tehnoloģiju izaugsmi un inovācijas. Mūsu komanda turpinās cieši sadarboties ar regulatoriem visā pasaulē, lai piepildītu šo vīziju.”

  1. Hjūza ir juriste ar 15 gadu pieredzi gan privātpraksē, gan arī strādājot dažādos uzņēmumos. Pirms pievienošanās Binance viņa vairāk nekā desmit gadus strādāja dažādos ASV advokātu birojos, tostarp Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP un Affiliates, kur viņa koncentrējās uz tiesvedību un juridiskiem strīdiem.
  2. Hjūza absolvējusi Kembridžas Universitāti ar pirmās klases apbalvojumiem.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top