Tehnoloģijas

Zināms ir spēles Far Cry 6 izlaišanas datums

Far Cry 6 datums

Pirms Ubisoft oficiālā paziņojuma par Far Cry 6, spēle tika pamanīta PlayStation veikalā ar ekrānuzņēmumiem un aprakstu.

No sākumā spēles lapa tika pamanīta ķīniešu PlayStation Store, un pēc tam Twitter lietotāji atrada arī versiju angļu valodā.

Spriežot pēc apraksta, spēlētāji turpinās cīņu par brīvību. Šoreiz galvenais varonis būs Dani Rojas, kurš stāsies pretī Jarānas pilsētas diktatoram Anton Castillo. Ar savu rīcību nežēlīgais valdnieks ir izsaucis sacelšanos, kurai pievienojas arī galvenais varonis.

Lapā nebija ekrānuzņēmumu, taču aprakstā teikts, ka spēlētāji tiks nosūtīti uz valsti ar tropiskiem džungļiem un pludmalēm. Iepriekšējā noplūdē bija informācija, ka sestajai sērijas daļai vajadzētu patikt arī Far Cry 3 faniem.

Citādi viss ir standarta kārtībā: Ubisoft sola dažādus ieročus un transporta līdzekļus. Turklāt, spriežot pēc apraksta, Far Cry 6 saņems lielāko karti no visām citām spēles daļām.

Far Cry 6 lapā ir redzams arī izdošanas datums – 2021. gada 18. februāris. Turklāt PlayStation 4 lietotāji varēs atjaunināt spēli uz PlayStation 5 versiju bez maksas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top