Tehnoloģijas

Fiat 500e kļuvis par 2021. gada labāko automobili mazizmēra elektroauto kategorijā

Fiat 500e kļuvis par 2021. gada labāko automobili mazizmēra elektroauto kategorijā

FIAT 500e Beļģijas žurnāla “Le Moniteur Automobile” rīkotajā konkursā saņēmis labākā automobiļa balvu mazizmēra elektroauto kategorijā. Šis modelis balvu ieguvis pateicoties slavenajam itāļu dizainam, modernajām tehnoloģijām un vairākiem virsbūvju variantiem.

Autoražotāja FIAT modelim 500e šī jau ir 19. balva, ko tas ieguvis mazāk nekā gada laikā. Iepriekš spēkrats saņēmis apbalvojumus par labāko dizainu kategorijās “Labākais mazizmēra elektriskais automobilis”, kā arī triumfējis kategorijā “Gada elektriskais kabriolets” un šoreiz kļuvis par izcilnieku kategorijā “2021. gada Beļģijas automobilis mazizmēra elektroauto”.

Kā norāda FIAT pārstāvis Latvijā Uvis Braunfelds, šī balva kārtējo reizi apstiprina, ka šis FIAT 500e ir viens no labākajiem ražotāja pēdējās desmitgades veikumiem.

“500e modelis ir ne tikai uzticams, bet arī krietni agresīvāks pret konkurentiem. Šim modelim ir plašs virsbūvju variantu klāsts un ekskluzīvs dizains, kas nav salīdzināms ar citiem modeļiem. Tas spēj iekarot pat visizvēlīgāko autovadītāju sirdis,” stāsta Braunfelds.

Beļģijas ikgadējā gada auto balvas konkursā jaunais Fiat 500e pārspējis konkurentus, arī pateicoties jaunu tehnoloģiju pārpilnībai. Tas ir pirmais modelis šajā segmentā, kas aprīkots ar otrā līmeņa pašbraukšanas sistēmu, sniedzot drošāku braukšanu pilsētā un ārpus tās. Fiat 500e arī saņēmis augstu atzinību par tā ātrās uzlādes sistēmu, kas vairākkārtīgi samazina uzlādes laiku.

fiat 500e 4

Pieredze rāda, ka vien pēc piecām uzlādes minūtēm automobilis spēj pilsētā nobraukt 50 kilometrus. Savukārt elektriskā automobiļa akumulatora uzlādēšanai līdz 80% nepieciešamas vien 35 minūtes.

Fiat 500e

Par AUTOBRAVA Motors:

Latvijā FIAT Professional pārstāv “Autobrava Motors”. Uzņēmums sadarbojas arī ar citiem zīmoliem, tostarp SEAT, CUPRA, ABARTH, Alfa Romeo, kas nodrošina auto tirdzniecību, autorizētu automašīnu servisu un dibināts 2010.gadā un atrodas Krasta ielā 42, Rīgā. Vairāk informācijas atradīsiet šeit: https://www.autobrava.lv/

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top