Tehnoloģijas

Garmin atklāj modernu taktisko pulksteni – tactix 7 AMOLED Edition

Garmin atklāj modernu taktisko pulksteni - tactix 7 AMOLED Edition

Garmin šodien atklāja tactix® 7 AMOLED-Edition, jaunāko tactix 7 modeli. Jaunākajam tactix 7 ir viegli nolasāms adaptīvs AMOLED displejs ar tradicionālajām pogām un skārienekrānu, un tas nodrošina īpašas taktiskās, treniņu un veikuma izsekošanas funkcijas, uz rokas balstītu navigāciju un visaptverošu veselības un labsajūtas uzraudzīšanu. Šim modernajam taktiskajam pulkstenim ir jauns adaptīvais ekrāns, optimizēts sirdsdarbības sensors un aptumšojams zaļais lukturītis ar nakts redzamības funkciju. Pateicoties šim lukturītim un līdz pat 31 dienai ilgajam akumulatora darbības laikam, šis augstas veiktspējas viedpulkstenis būs gatavs darbam pat vistumšākajā naktī.

“Šis īpaši pielāgojamais, modernais taktiskais viedpulkstenis gatavs jebkurai videi un uzdevumam. Tā īpašās funkcijas izstrādātas, lai risinātu daudzas unikālas situācijas, kurās tactix klienti mēdz nokļūt, un, pats svarīgākais, tas efektīvi un manāmi atvieglos viņu vajadzības. Uz šo pulksteni varat paļauties kā dienā, tā naktī, lai kur arī aizvestu misija.” –Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin Globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents.

Kas jauns tactix 7 AMOLED Edition

  • Adaptīvais displejs: Spilgts, saules gaismā lasāms 1,4″ ekrāns nodrošina augstāku izšķirtspēju, un, ja vēlaties palikt nemanīts, to iespējams aptumšot pat līdz spilgtumam, kas mazāks par vienu nitu.
  • Lukturītis ar nakts redzamības funkciju: Par pamatu izmantojot klientu iecienīto balto/zaļo lukturīti, kas izmantots līdzšinējos tactix 7 modeļos, jaunākajā versijā pieejams aptumšojams zaļais lukturītis, ko iespējams izmantot, aktivizējot nakts redzamības briļļu (NRB) režīmu, kas palīdz saglabāt lietotāja dabisko nakts redzamību, vienlaikus nodrošinot gaismu tuvākajā apkārtnē.
  • Sirdsdarbības sensors: Uzlabotais optiskais sensors un īpaši pielāgotie algoritmi nodrošina uzlabotu veikuma izsekošanu plašākam aktivitāšu klāstam, ļaujot labāk izprast, kā ķermenis reaģē uz konkrētām vidēm un fizisku slodzi.
  • Sarkanais režīms (Red Shift): Red Shift ir vairāk nekā melna un sarkana pulksteņa ciparnīca, tas maina visu pulksteņa interfeisu uz sarkanām nokrāsām, lai palīdzētu saglabāt nakts redzamību, bloķējot gaismas krāsas, kas sašaurina zīlītes; tā var arīdzan palīdzēt samazināt miega cikla traucējumus.

Tactix 7 AMOLED Edition izgatavots atbilstoši militārajam standartam (MIL-STD-810) attiecībā uz termisko, triecienizturību un ūdens izturību–tas ir ūdensizturīgs līdz 10 atmosfērām (ATM) un var būt gatavs darbam pat 31 dienu. Pogu aizsargi ar pastiprinātiem metāla uzgaļiem apvienoti ar oglekļa pelēku DLP (dimantam līdzīga pārklājuma) titāna apmali, pret skrāpējumiem izturīgu safīra lēcu, šķiedru pastiprinātu polimēra korpusu un titāna aizmugurējo vāciņu, kā arī melnām taktiskām neilona QuickFit® siksniņām. Turklāt viedpulksteņa izturīgais, bet vienlaikus izsmalcinātais dizains ļauj ērti pāriet no darba laukā uz oficiāliem pasākumiem.

Viedpulkstenī iebūvēts multi-LED lukturītis, kas nodrošina ātru piekļuvi spilgtai, nepārtraukti spīdošai baltai vai zaļai gaismai. NRB režīmā AMOLED displejs aptumšots līdz līmenim, kas funkcionāls primārajam lietotājam (tostarp tiem, kas lieto nakts optikas ierīces), bet tikpat kā neredzams citiem.

Paaugstinātas bīstamības vietās iespējams izmantot slēpto režīmu (Stealth Mode), kas izslēdz bezvadu sakarus, taču turpina apkopot nobraukto attālumu un biometriskos datus, nereģistrējot atrašanās vietu. Izmantojot šo funkciju, pulksteni var mierīgi izmantot un pat reģistrētos datus augšupielādēt, vienlaikus slēpjot tā atrašanās vietu, kas citādi redzama, izmantojot populārās mobilās apmācības lietotnes.

Klienti, kas vēlas izmantot Applied Ballistics® (AB) piedāvātos uzlabotos risinājumus, var atbloķēt Applied Ballistic funkcionalitāti (nepieciešama atbloķēšanas maksa), izmantojot AB Synapse™ – Garmin mobilo lietotni, lai sagatavotos nākamajām sacensībām.

tactix 7 AMOLED Edition paredzēts lietošanai visu dienu, aprīkots ar Garmin 24/7 veselības un labsajūtas rīkiem, tostarp Pulse Ox, uz rokas balstītu sirdsdarbības, elpošanas un stresa izsekošanu, kā arī tādiem labsajūtas datiem kā Body Battery™, Fitness Age, Morning Report un Sleep Score ar uzlabotu miega monitoringu. Papildus specializētajām aktivitātēm, piemēram, medībām, alpīnismam un spēka treniņiem, pulkstenis piedāvā jaunus rīkus, kas ļauj klientiem sasniegt maksimālus rezultātus, tostarp izturības un kalnu rādītāju, lai novērtētu ilgstošu fizisko slodzi, vienlaikus novērtējot progresu.

Izmantojot daudzjoslu GPS atbalstu, klientiem iespējams piekļūt vairākām frekvencēm, ko sūta navigācijas satelīti, lai uzlabotu atrašanās vietas precizitāti. Jaunajā tactix 7 modelī ir iepriekš ielādētas TopoActive Europe kartes un publisko zemju robežu kartes, SkiView™ kartes un vairāk nekā 43 000 golfa laukumu visā pasaulē, un tas ir saderīgs ar Garmin piedāvāto Outdoor Maps+ pakalpojumu. Izmantojot papildu abonementu Outdoor Maps+, lietotāji var piekļūt augstākās kvalitātes kartogrāfiskajam saturam (tikai ASV pārklājums), piemēram, satelītattēliem (globāls pārklājums), reljefa kartēm, medību vienībām un citiem materiāliem, kas lejupielādēti tieši jūsu pulkstenī.

Aviācijai piemērotas funkcijas

Gan civilie, gan militārie aviatori varēs izmantot viedpulksteņa tiešās navigācijas funkciju, kas ļauj lietotājiem doties tieši uz lidostu pasaules aeronavigācijas datubāzē vai izmantot funkciju Nearest, lai aktivizētu ceļu uz tuvāko lidostu. Turklāt piloti var piekļūt aviācijas laikapstākļiem, tostarp NEXRAD radariem, METAR un TAF, lai viedpulkstenī nolasītu vēju, redzamību, barometrisko spiedienu un citus datus.

Jumpmaster gaisa operāciju laikā var izmantot trim lēcienu veidiem: HAHO, HALO un statiskajam. Iestatiet pulksteņa divkāršas pozicionēšanas režīmu, un tas datu ekrānā vienlaikus attēlos divus koordinātu sistēmu komplektus, piemēram, MGRS un ģeogrāfisko platumu/garumu.

Tactix 7 AMOLED Edition ir pieejams jau tagad, un tā ieteiktā mazumtirdzniecības sākumcena ir 1399,99 €. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet garmin.com/outdoor.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Garmin Instinct Esports Edition viedpulksteņa apskats

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top