Visas ziņas

Garmin Instinct Esports Edition viedpulksteņa apskats

Garmin esports pulkstenis

Sporta preču ražotāji arvien vairāk koncentrējas uz e-sportu un uz produktiem, kas domāti spēlētājiem. Garmin Instinct tagad papildus sporta rīku komplektam piedāvā vairākas spēļu funkcijas. Jaunums galvenokārt ir noderīgs spēļu straumētājiem un tiem, kurus interesē viņu kognitīvo spēju attīstība.

Tas cieši pieguļ ap roku, bet tajā pašā laikā, ja neesi valkājis pulksteni, tas prasa zināmu pieradumu. Displejs ir liels, tāpēc nekad nav problēmu saskatīt informāciju, ko sniedz viedpulkstenis. Lai gan nedaudz lielāks nekā Apple Watch, tas der uz rokas.

Arī navigācija dažādās pulksteņa funkcijās ir diezgan vienkārša. Sānos ir saīsnes uz pogām un tās ir pietiekami viegli atcerēties. Pāris klikšķu uz pogas var novirzīt tevi uz jebkuru vēlamo funkciju, sākot no sākuma ekrāna līdz tālruņa paziņojumiem vai pat spēļu funkcijām.

 

Garmin geimeru pulksteņa apskats

 

Garmin Connect – lietojumprogramma, kuru būs nepieciešams lejupielādēt telefonā, lai visas viedpulksteņa funkcijas būtu pieejamas. Uzstādīšana un sinhronizācija ir viegli saprotama.  Puksteni ar telefonu var savienot dažās minūtēs. Ar Garmin Connect vari apskatīt savu pašreizējo statusu, kā arī lietotne piedāvā iespēju izsekot ilgtermiņa tendencēm, lai uzlabotu tavu veselību un izmainītu dzīvesstilu, ja tas nepieciešams.

Garmin Instinct Esports Edition priekšrocības

Kādas ir Esports Edition galvenās priekšrocības un ar ko tas atšķiras no citiem viedpulksteņiem? Instinct Esports Edition galvenā atšķirība –  esporta funkcija, kas seko tavam sirdsdarbības ātrumam, stresa līmenim un veic ķermeņa baterijas mērījumus. Ja tu mēdz pavadīt daudzas saspringtas stundas spēlējot spēles, tad Garmin ir perfekts kontroles risinājums.

Garmin esport Instinct apskats

Ķermeņa baterija

Noderīga funkcija – ķermeņa baterija. Body Battery jeb ķermeņa enerģijas mērītājs ir funkcija, kas pieejama viedpulksteņos – analizējot sirdsdarbības ritma izmaiņas, stresa līmeni un fizisko slodzi, tā spēj noteikt, cik daudz enerģijas dienas laikā mūsu organisms patērē un arī pretēji – uzkrāj. Ar šo datu palīdzību var izvērtēt, vai organisms ir gatavs fiziskai slodzei, vai pareizāk būtu atpūsties, lai izvairītos no “spēku izsīkuma”.

Man, tāpat kā daudziem citiem, ir tendence doties gulēt diezgan vēlu, pieņemot, ka vēl neesmu tik noguris. Izrādās, ka tas ne vienmēr tā ir. Sekojot ķermeņa enerģijas mērītājam, redzu, ka man  būtu jāguļ ap pusnakti, turpretī pirms tam es gulēju tikai 4 vai 5 stundas. Es sāku pieturēties pie labākiem miega modeļiem, jutos daudz labāk un pilnvērtīgāk varēju strādāt, atpūsties. Ķermeņa baterija ir iepēja kvalitatīvi sekot līdzi tam, cik gatavs mūsu ķermenis ir dienas.

Video spēļu / esporta straumēšana

Esports Edition galvenokārt es to ieteiktu straumētājiem. Ilgstoša spēļu spēlēšana var atstāt ietekmi uz veselību, īpaši tiem, kuri to dara astoņas vai vairāk stundas dienā. Ar šī pulksteņa palīdzību, izmantojot lietojprogrammu STR3AMUP!, spēles skatītāji redzēs spēlētāja stresa, sirdspukstu vai arī ķermeņa baterijas mērījumus tiešraidē. Arī tā var izcelties starp tūkstošiem konkurējošu geimeru un skatītājiem būs interesantāk vērot spēles gaitu.

Pieslēgt STR3AMUP lietojumprogrammu

Lai aktivizētu straumēšanas iespēju datorā lejupielādē lietojuprogrammu STR3AMUP!, atver to un viedpulkstenī aktivizē funkciju Esports. Pulkstenis tiks savienots, ja datorā būs ieslēgts bluetooth.

Izmantoju video pamācību no Garmin Youtubes kanāla.

 

 Garmin STR3AMUP aplikācija

Garnin viedpulksteņa tests

VAI ES TO IETEIKTU?

Tas ir lielisks palīgs, ja vēlies noteikt jaunas apņemšanās.  Esports Edition palīdzēs tev pieturēties pie veselīgāka dzīvesveida un līdz ar to uzlabot arī veselību. Tu pamanīsi lietas un apstākļus, kuru svarīgumu pirms tam neievēroji un pat ja tu nevēlies iet tik tālu, kaut ko mainot savā dzīvē, tas kopumā ir foršs pulkstenis ar parocīgām funkcijām:

  • treniņi ar vairāk kā 30 sporta lietotnēm, lai tev būtu iespēja sagatavot savu ķermeni intensīvai spēļu gaitai;
  • pulsa jeb sirdsdarbības biežuma dati;
  • padziļināta tava miega un stresa līmeņa uzraudzība;
  • iespēja saņemt paziņojumus no sava viedtālruņa lietotnēm un sms ziņojumus tieši pulkstenī;
  • līdz 80 stundām Esports režīmā un līdz 14 dienām viedpulksteņa režīmā — tas nozīmē daudz spēļu un mazāk laika uzlādei.

Vai es ieteiktu Garmin Instinct Esports Edition? Noteikti jā. Pulkstenis ir stilīgs, ērti lietojams un tam piemīt mazliet agresīvs izskats, kas īpaši radīts geimeriem. Iesaku to visiem pilnas slodzes geimeriem, vai arī tiem, kas par tādiem vēlas kļūt. Cilvēkam, kurš ilgu laiku pavada datorspēlēs, ir nekustīgs dzīvesveids, stress, lielas slodzes un maz meiga. Izmantojot šo viedpulksteni, tu vari veikt nelielus soļus, lai uzlabotu savu garīgo un fizisko veselību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top