Tehnoloģijas

Garmin iepazīstina ar nākamās paaudzes fēnix 7 Pro sēriju

Garmin iepazīstina ar nākamās paaudzes fēnix 7 Pro sēriju

Garmin šodien paziņoja par fēnix® 7 Pro sēriju — augstākās klases multisporta GPS viedpulksteņiem ar saules enerģijas uzlādi, kas paredzēti, lai palīdzētu sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem sasniegt labākos rezultātus. Ar profesionālu veiktspējas ieskatu, papildu kartēšanas iespējām un diennakts veselības un labsajūtas izsekošanu fēnix 7 Pro sērija ir radīta, lai iekarotu visu dienu, katru dienu. Turklāt ar iebūvētu LED zibspuldzi un saules uzlādes objektīvu katrā modelī, kas piedāvā līdz pat 37 dienām akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā un līdz 139 stundām ekspedīcijas režīmā, ir viegli pavadīt vairāk laika brīvā dabā gan dienu, gan nakti.

Izturīgam, taču modernam fēnix 7 Pro sērijas modelim ir ar saules enerģiju uzlādēts displejs, atsaucīgs skārienekrāns, tradicionālās pogas un ar šķiedru pastiprināts polimēra korpuss ar tērauda rāmi un aizmugurējo vāciņu. Turklāt viedpulksteņi ir pārbaudīti saskaņā ar ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko, triecienizturību un ūdensizturību.

“Vairāk nekā desmit gadus daudzi ir paļāvušies uz Garmin augstākās klases fēnix līniju visos savos piedzīvojumos, un mēs esam sajūsmā, ka jaunajā fēnix 7 Pro sērijā varam ieviest uzlabojumus treniņu un kartēšanas jomā. Neatkarīgi no tā, vai dodaties pa putekļainām takām vai braucat pa sniegotām virsotnēm, fēnix 7 Pro sērijas viedpulksteņi ir labākais sabiedrotais — neatkarīgi no tā, kurp ceļš ved,” uzsver Dens Bārtels, Garmin globālās patēriņa preču pārdošanas viceprezidents.

Kas jauns fēnix 7 Pro sērijā?

 • Iebūvēts LED kabatas lukturītis: pieejams visu izmēru pulksteņiem, ar mainīgu intensitāti, sarkano drošības gaismu un zibspuldzes režīmu.
 • Nākamās paaudzes MIP displejs: pārveidotie pikseļi, fona apgaismojums un saules panelis uzlabo lasāmību telpās, nodrošinot lielāku spilgtumu, jaudas efektivitāti un pielāgojamību dažādiem apgaismojuma apstākļiem — tas viss, nezaudējot MIP displeja izcilo saules gaismas veiktspēju.
 • Sirdsdarbības sensors: uzlaboti optiskie sensori un sporta veidam raksturīgi algoritmi piedāvā uzlabotu veiktspējas izsekošanu plašākam aktivitāšu klāstam.
 • Izturības rādītājs: novērtējiet, cik viegli ir izturēt ilgstošu pūli, vienlaikus ņemot vērā arī tādus treniņu rādītājus kā VO2 max.
 • Kalnu rezultāts: novērtējiet, cik viegli ir skriet kalnā, mērot skriešanas spēku stāvos kāpumos un skriešanas izturību garos kāpumos, vienlaikus novērtējot progresu laika gaitā, pamatojoties uz VO2 max un treniņu vēsturi.
 • Up Ahead: skatiet noteiktus POI (interesējošo punktu) kontrolpunktus (piemēram, palīdzības stacijas) tieši kartē, lai labāk izprastu, kas gaidāms.
 • Laikapstākļu karšu pārklājumi: vieglāk apskatiet gaidāmos laikapstākļus.
 • Reljefa ēnojums: ātri lasiet topogrāfiskās kartes, lai tās būtu pārskatāmas.
 • Papildu iepriekš ielādētas aktivitātes: braukšana ar plostiem, motokross, nolaišanās no zemes un desmitiem citu jaunu aktivitāšu palīdz lietotājiem palikt aktīviem.

Izcils sniegums

Dodies pretī jebkuram izaicinājumam, izmantojot desmitiem iebūvētu sporta lietotņu (no pārgājieniem un kalnu riteņbraukšanas līdz spēka treniņiem un ne tikai), kā arī uzlabotu treniņu rīku komplektu. Katru rītu sportisti var saņemt treniņu gatavības rādītāju, lai noteiktu, vai šī diena ir piemērota smagai vai vieglai slodzei, savukārt uzlaboti treniņu rādītāji, piemēram, kalna rādītājs, izturības rādītājs, VO2 max, treniņa statuss un citi, palīdzēs novērtēt kopējo sniegumu. Skrienot vai braucot ar velosipēdu, PacePro™ nodrošina GPS balstītās tempa norādes atlasītajam kursam vai distancei, savukārt ClimbPro parāda reāllaika informāciju par pašreizējajiem un gaidāmajiem kāpumiem.

Uzticama navigācija

Ar augstākās kvalitātes kartēšanas funkcijām fēnix 7 Pro sērijas viedpulksteņi gatavi ikvienam piedzīvojumam— neatkarīgi no tā, cik tālu tas ir no ierastā vai tūristu iecienītā maršruta.

 • SatIQ™ tehnoloģija un vairāku joslu signāla uztveršana apvienojumā ar multi-GNSS nodrošina izcilu pozicionēšanas precizitāti sarežģītos apstākļos, vienlaikus optimizējot akumulatora darbības laiku.
 • Iepriekš ielādētas TopoActive kartes nodrošina kartēšanu ikvienā pasaules stīrī.
 • Outdoor Maps+ ļauj piedzīvojumu meklētājiem un pasaules pētniekiem saņemt augstākās kvalitātes kartēšanas saturu, piemēram, satelītattēlus, publiskās zemes kartes, uzlabotas TOPO kartes un daudz ko citu tieši pulksteņa ekrānā.
 • SkiView™ kartes ļauj slēpotājiem skatīt trašu nosaukumus un sarežģītības vērtējumus vairāk nekā 2000 iepriekš ielādētos slēpošanas kūrortos visā pasaulē, savukārt CourseView Maps ļauj golfa spēlētājiem piekļūt iepriekš ielādētām vairāk nekā 43 000 golfa laukumu pilnkrāsu kartēm visā pasaulē.
 • Pirms došanās ceļā, izveidojiet, vai atrodat esošus kursus Garmin Connect, un viegli sinhronizējiet tos ar pulksteni.
 • Kāmēs esat laukā, lai izpētītu tuvāko un tālāko apkārnu, izveidojiet maršrutus – turp un atpakaļ, – izmantojot Trendline™ un tā piedāvātos populāros maršrutus, lai atrastu labākos vietējos ceļus.

Valkā visu dienu

Nedēļas ilgais akumulatora darbības laiks un saules enerģijas uzlāde, kas nodrošina papildu enerģiju no saules, nodrošina fēnix 7 Pro sērijas viedpulksteņu lietotājam bezrūpīgu ierīces lietošanu, nedomājot par tās uzlādi katru vakaru. Rezultātā lietotāji visu diennakti var saņemt ieskatu par veselību un labsajūtu, tostarp uz plaukstas locītavas balstītu Pulse Ox4, Body Battery™ enerģijas uzraudzību, lai atrastu labāko aktivitāšu un atpūtas laiku, uzlabotu miega uzraudzību un miega rādītāju, lai iegūtu labāku izpratni par to, kā ķermenis atjaunojas un vairāk.

Pat atrodoties ceļā, fēnix 7 Pro sērija var palīdzēt lietotājiem uzturēt sakarus. Savienojot pārī ar saderīgu viedtālruni, visus viedos paziņojumus var skatīt tieši no pulksteņa, savukārt drošības un izsekošanas funkcijas, piemēram, incidentu noteikšana, palīdzība un LiveTrack, ļauj sportistiem trenēties ar lielāku sirdsmieru. Lietotāji var arī bez problēmām norēķināties veikalos ar Garmin Pay™ bezkontakta maksājumus un lejupielādēt dziesmas no Spotify®, Deezer vai Amazon Music (nepieciešams Premium abonements), lai klausītos tos bez tālruņa.

Pieejamie modeļi ir: fēnix 7S Pro – 42mm, fēnix 7 Pro – 47mm un fēnix 7X Pro – 51mm, ar standarta un Sapphire Edition opcijām. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas sākas no 849,99 €. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.garmin.com.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top