Visas ziņas

Garmin inovācija e-sporta profesionāļiem un entuziastiem

 

Garmin inovācija e-sporta profesionāļiem un entuziastiem

Foto: Publicitātes

Garmin paziņojis par jaunumu e-sporta jeb kibersporta profesionāļiem un entuziastiem – izturīgu GPS viedpulksteni, kas Gaming kvalitāti pacels jaunā līmenī. Izmantojot jau Garmin pārbaudītās izvēles, viedpulkstenis satur virkni tieši e-sportam paredzētu funkciju: Instinct Esports Edition ļauj sekot sirdsdarbībai un stresa līmenim spēles laikā, kā arī veikt analīzi par izmaiņām un tendencēm ilgtermiņā. Savukārt jaunais STR3AMUP! tiešsaistes straumēšanas rīks nodrošina Instinct lietotājiem iespēju tiešraidē dalīties ar saviem bio-metriskajiem datiem vēl ciešākai skatītāju un atbalstītāju integrācijai.

“Elites sportisti visā pasaulē izmanto Garmin produktus, lai uzraudzītu un uzlabotu savu sniegumu. Izmantojot Instinct Esports Edition, e-sporta piekritēji var izmantot to pašu tehnoloģiju, lai izsekotu un pārbaudītu, kā viņu ķermenis reaģē intensīvas konkurences apstākļos,” ar jaunumiem iepazīstina Dans Bartels, Garmin pārdošanas viceprezidents. “Jaunais Instinct var veicināt pozitīvas izmaiņas arī ikdienā – uzlabot miegu, motivēt uz aktivitātēm, kas rezultēsies ar labāku sniegumu arī e-sporta disciplīnās.”

Instinct Esports Edition nodrošina Garmin viedpulksteņu plašās funkcijas, tomēr tā ārkārtīgi vieglais un ērtais dizains ļauj spēlēt bez liekiem traucējumiem. Izmantojot vairāk nekā trīs dienu ilgu akumulatora darbības laiku e-sporta režīmā, lietotāji var maksimāli efektīvi izmantot savu spēles laiku. Pārī ar saderīgu viedtālruni Instinct nodrošinās arī e-pastu, īsziņu vai kalendāra atgādinājumu saņemšanu turpat uz plaukstas locītavas.

Īpašs E-sportam paredzētas funkcijas

Pirms spēles Instinct Esports Edition lietotāji var atlasīt izvēlēto e-sporta veidu no vairāk nekā 30 sporta lietotnēm, lai pienācīgi sagatavotos spēlei. Kad Garmin ir aktivizēts, uz rokas balstīta sirdsdarbības tehnoloģija papildus dienas laikam un spēles taimerim analizē un parāda lietotāja sirdsdarbības un stresa līmeni. Līdzīgi kā citos sporta veidos, e-sportā reāllaika stresa un sirdsdarbības monitorings nodrošinās iespēju pārvaldīt fiziskos un kognitīvos resursus daudz efektīvāk. Savukārt, kad spēles sesija ir beigusies, lietotāji var sinhronizēt savas darbības ar Garmin Connect lietotni, lai skatītu, saglabātu un analizētu savus datus un redzētu, kā viņu ķermenis reaģē dažādās spēļu situācijās.

STR3AMUP! tiešraides straumēšanas platforma

Instinct Esports Edition lietotāji var arī izmantot Garmin jauno STR3AMUP! tiešraides straumēšanas rīku, lai pārraidītu skatītājiem savu sirdsdarbības ātrumu, stresa un ķermeņa baterijas līmeni, kā arī, lai integrētu šos datus savos video straumēšanas kanālos. Šī funkcija ļauj spēlētājiem vēl efektīvās mijiedarboties ar auditoriju, ļaujot auditorijai ciešāk integrēties spēles notikumos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top