Tehnoloģijas

Goldman Sachs atver bitkoinu treidinga iespēju

Goldman Sachs atver bitkoinu treidinga iespēju

Pixabay

Investīciju banka Goldman Sachs atver bitkoinu treidinga iespēju – par to ziņo Amerikas telekanāls CNBC. Jaunā  pakalpojuma partneris ir Maika Novograca kompānija Galaxy Digital, kas nodrošinās likviditāti. Goldman Sachs bijušais partneris, bet tagad Galaxy Digital prezidents Damjens Vandervilts uzskata, ka citas ASV bankas sekos Goldman Sachs piemēram, ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc bitkoiniem no to klientu puses.

Goldman Sachs Āzijas un Klusā okeāna reģiona digitālo aktīvu departamenta vadītājs Makss Miltons apstiprināja jaunā pakalpojuma parādīšanos bankas produktu sortimentā. Iepriekš Goldman Sachs paziņoja, ka klientiem, kuriem būs pieejama jaunā opcija, būs jāatbilst vairākiem kritērijiem, kuru izstrādes process pagaidām turpinās.

Goldman Sachs aktīvi strādā arī pie tā, lai klientiem – juridiskām personām būtu iespējams investēt bitkoinā, izmantojot dažādus finanšu instrumentus, tostarp ETF. Tādu centienu galvenais iemesls ir klientu pieprasījums. Tieši tas motivēja Spānijas banku gigantu BBVA paziņot, ka, sākot no 21. jūnija, organizācija saviem klientiem Šveicē piedāvās tirgoties ar bitkoinu.

Atgādinām – martā kļuva zināms, ka investīciju banka Morgan Stanley dažiem saviem klientiem gatavojas atvērt piekļuvi biržas fondiem, kuri investē bitkoinā. Pavasarī arī kļuva zināms, ka ASV vecākā banka Bank of New York Mellon ir ne tikai atbalstījusi vienu no kriptovalūtu jaunuzņēmumiem, bet arī gatavojas sniegt kastodiālos pakalpojumus digitālajiem aktīviem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top