BitCoin

Honkongas bankas ir novērsušās no bitcoin

South China Morning Post šodien paziņoja, ka Hang Seng Bank un Fubon Bank ir apturējušas Honkongas kriptovalūtas biržas Gatecoin kontu apkalpošanu.

Šāds banku solis izraisīja paniku Gatecoin biržā un tās klientiem. Gatecoin Mārketinga nodaļas vadītājs Tomass Gluksmans teica:

“Pēdējā laikā mēs esam trīskāršojuši klientu bāzi, klientu konti ir nepārtraukti papildinājušies ar jauno naudu, bitcoin cena ir paaugstinājusies, šis lēmums nācis pavisam nelaikā!”

Tā kā bitcoin nepastāv mums ierastās banku sistēmas ietvaros, Honkongas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties kriptovalūtu vai apmainīt to pret fiat (bezseguma) naudu, tas bija jādara caur Hang Seng Bank.

Gatecoin birža nepieņem skaidru naudu vai čekus, tas to padara atkarīgu no banku sistēmas, kas nepieciešama klientu apkalpošanai. Saņēmuši ziņu no bankas par to, ka visi pārskaitījumi uz laiku tika apturēti, lietotāji satraucās, daži no tiem pat piezvanīja policijai, baidoties no tā, ka Gatecoin kļūs par jauno Mt. Gox.

Tā rezultātā, ka tika apturēta kontu apkalpošana Honkongas kompānijām, kas strādā ar bitcoin, nācās steidzami atvērt banku kontus ārzemēs, lai turpinātu transakciju veikšanu.

Septembrī Honkongas finanšu dienests ekonomikas kopienai atgādināja, ka, neraugoties uz ICO popularitāti un izaugsmi, tiem visiem ir jāpakļaujas likumam. Vērtspapīru un fjūčeru komisija šo paziņojumu sniedza nākamajā dienā pēc tam, kad ICO tika pilnībā aizliegti kontinentālajā Ķīnā.

Honkongas SFC bija daudz rezervētāks, tas atzīmēja, ka tie ICO, uz kuru projektiem attiecas vērtspapīru likumi, ir jālicencē neatkarīgi no tā, kur tie atrodas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top