Tehnoloģijas

Icecat nākotnes telefona dizains 2022 gadam

Iespējamais telefonu dizains 2022 gadā

Deviņi attēla sensori galvenajā kamerā un optiskais formāts 1″

Slavenais tīkla informators ar segvārdu Ice Universe, kurš bieži dalās ar ekskluzīvu informāciju par mobilās industrijas jaunumiem, rada arī nākotnes viedtālruņu konceptmākslu, pamatojoties uz baumām, noplūdēm un pieņēmumiem.

Jaunais konceptuālais viedtālrunis pārsteidz ar savu aizmugurējā paneļa dizainu un konkrēti ar vietu, kurā atrodas galvenās kameras bloks. Šis koncepts, kā šķiet, radīts speciāli tiem, kuri sūdzas par to, ka viedtālruņi kļūst arvien līdzīgāki viens otram un kopē kameras dizainu.

Pēdējo pāris gadu laikā speciālisti un analītiķi vairākkārt ir runājuši par to, ka industrija pakāpeniski virzās šajā virzienā – uz moduļu skaita palielināšanu kamerā. Tas ļauj izmantot vairākus attēlu sensorus ar dažādiem objektīviem, gaismjutību un fokusa attālumu, kas viedtālruni padara par vēl universālāku rīku mobilo foto un videogrāfu rokās.

Vēl pirms dažiem gadiem dubultkameru viedtālruņi bija retums, taču tagad visur tiek izmantotas kameras ar trīs, četriem un pat pieciem moduļiem.
Insaiders atzīmēja, ka šī viedtālruņa galvenajā kamerā būs 9 attēla sensori, turklāt galvenajam sensoram būs optiskais formāts 1″. Ice Universe uzskata, ka tamlīdzīgi viedtālruņi tirgū parādīsies 2022. gadā.

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top