Visas ziņas

Cik maksās ilgi gaidītais tautas iPhone SE 2

 

Cik maksās ilgi gaidītais tautas iPhone SE 2

Arvien vairāk baumu un informācijas noplūžu liecina, ka tuvākajā laikā Apple laidīs klajā viedtālruni, kura nosaukums būs vai nu iPhone SE 2, vai iPhone 9.

Tam piedēvē dažādus parametrus un dažādas cenas, bet liela daļa datu tomēr ir līdzīga. Apkopojot informāciju – mūs gaida viedtālrunis ar 4,7 collu ekrānu, pirkstu nospiedumu skeneri Touch ID, procesoru platformu: Apple A13 Bionic, un tas viss nedaudz atjauninātā modeļa iPhone 8 dizainā.

Ar cenu ir sarežģītāk. Vieni avoti runā par 400 dolāriem – jo ar šo atzīmi savulaik startēja iPhone SE. Citi nosauc cenu 450, un pat 500 dolāru – norādot uz aktuālo platformu.

Avots  apgalvo, ka jaunums tomēr maksās tieši 400 dolāru. Kapēc tada cena?  Pirmkārt, tā ļaus Apple palielināt Indijas tirgus daļu, otrkārt – atgūt pozīcijas Ķīnas tirgū. Turklāt, cenas ziņā, pieejamais iPhone ļaus uzņēmumam piesaistīt jaunus lietotājus, kuri iepriekš nevarēja atļauties nopirkt sev jaunu iPhone viedtālruni, bet vecos modeļus negribēja iegādāties.

Turklāt pieejamais aktuālais modelis ļaus Apple izvairīties no nepieciešamības būtiski samazināt iPhone 11 cenu – kā tas bija ar iPhone XR.

Avots: Fastcompany

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top