Tehnoloģijas

Jaunā Volkswagen T-Roc pasaules pirmizrāde – pasūtījumu pieņemšana Latvijā sāksies šogad

Jaunā Volkswagen T-Roc pasaules pirmizrāde – pasūtījumu pieņemšana Latvijā sāksies šogad

Volkswagen prezentējis jauno T-Roc. Tā jaunais dizains, inovatīvās asistentu sistēmas un vairāki digitāli pakalpojumi turpinās šī kompaktā krosovera modeļa veiksmes stāstu. Uzlabotais eksterjers nosaka jauno T-Roc un T-Roc R unikālo izskatu. Interjers uzlabots ar augstas kvalitātes materiāliem, pārveidotu informācijas un izklaides sistēmas displeju un digitālo instrumentu paneli, kas klientiem pieejams standarta aprīkojumā. Inovatīvas tehnoloģijas no augstākām automobiļu klasēm, tostarp IQ.Light LED Matrix priekšējie lukturi, kā arī asistentu sistēmas IQ.Drive ar Travel Assist, kas nodrošina pusautonomo braukšanu, un ACC adaptīvā kruīza kontrole, tagad integrētas kompaktajā SUV modeļu saimē. Pasūtījumu pieņemšana Latvijā sāksies jau šogad un pirmās piegādes tiks sāktas 2022. gada pavasarī.

Izsmalcināts interjers, uzlabots eksterjera dizains

Ar mīkstu virsmu un raksturīgām šuvēm jaunais instrumentu panelis jaunā T-Roc interjerā rada modernus un augstas kvalitātes dizaina elementus. Informācijas un izklaides sistēmas displejs tagad veidots vairāk kā planšetdators un izvietots instrumentu panelī autovadītāja redzeslokā, instrumentu paneļa rādītājiem atrodoties aiz stūres. Atkarībā no aprīkojuma informācijas un izklaides sistēmas, displejs pieejams 8 vai 9,2 collu izmērā. Kompaktais SUV standarta aprīkojumā pieejams ar digitāliem instrumentu paneļa rādītājiem, kas pēc vēlēšanās pieejami izmērā līdz 10,25 collām Digital Cockpit Pro pakontē. Daudzfunkciju stūrei, kas arī iekļauta standarta aprīkojumā, ir jauns dizains, kas atbalsta automobiļa intuitīvo vadību.

Jaunā T-Roc eksterjera līnijas kļuvušas vēl izsmalcinātākas, padarot unikālo krosovera dizainu izteiksmīgāku. LED priekšējie lukturi un aptumšotie aizmugurējie lukturi ietverti standarta aprīkojumā. IQ LIGHT LED Matrix priekšējie lukturi un izgaismota radiatora restes josla, kā arī aizmugurējo lukturu kopa ar jaunu grafisko struktūru un dinamisko pagrieziena rādītāja signālu pieejama pēc vēlēšanās. Piecas jaunas eksterjera krāsas un no jauna radīti 17 un 19 collu diski klientiem sniedz vēl lielākas sava automobiļa pielāgošanas iespējas.

Jaunā Volkswagen T-Roc pasaules pirmizrāde – pasūtījumu pieņemšana Latvijā sāksies šogad

Jauni digitalizācijas un savienojamības līmeņi

Jaunais T-Roc standarta aprīkojumā pieejams ar modernām sistēmām. Front Assist monitorē satiksmi mašīnas priekšpusē un brīdina autovadītāju par bīstamām situācijām, nospiežot bremzes, lai izvairītos no sadursmes. Lane Assist palīdz automašīnai saglabāt atrašanās vietu joslā, lai samazinātu negadījumu iespējamību un padarītu garos braucienus uz lielceļiem drošākus. Jaunā IQ.DRIVE Travel Assist sistēma un adaptīvā kruīza kontrole nodrošina asistētu stūrēšanu, bremzēšanu un paātrināšanos līdz 210 km/h lielam ātrumam.

Jaunais T-Roc aprīkots ar trešās paaudzes modulāro informācijas un izklaides sistēmu (MIB3). Tā nodrošina iespēju izmantot dažādas tiešsaistes funkcijas un pakalpojumus. We Connect Plus pakalpojumus standarta komplektācijā Eiropā vienu gadu iespējams izmantot bez maksas. Apple CarPlay™ un Android Auto™ funkcijas arī iespējams ar bezvadu savienojuma palīdzību integrēt kontroles sistēmā, izmantojot App-Connect Wireless.

Jaunā Volkswagen T-Roc pasaules pirmizrāde – pasūtījumu pieņemšana Latvijā sāksies šogad

 

Ekonomiski TSI un TDI dzinēji, 7 pārnesumu DSG ātrumkārba un 4MOTION piedziņa pieejama pēc vēlmes

Plašajā jaunā T-Roc piedziņas portfelī pieejami trīs TSI un divi TDI dzinēji. Atkarībā no izraudzītā dzinēja priekšējo asi darbina 6 pārnesumu manuālā ātrumkārba vai 7 pārnesumu automātiskā DSG ātrumkārba. 1.0 litra TSI trīs cilindru dzinēja maksimālā jauda ir 81 kW (110 ZS). Četru cilindru 1.5 litru dzinējs rada 110 kW (150 ZS) jaudu, bet 2.0 litru četru cilindru dzinējam ir 140 kW (190 ZS) jauda. Šajā klāstā pieejami arī divi 2.0 litru TDI četru cilindru dzinēji, kas piedāvā attiecīgi 85 kW (115 ZS) un 110 kW (150 ZS) jaudu. Kā alternatīva priekšējo riteņu piedziņai 4MOTION visu riteņu piedziņa apvienojumā ar 110 kW (150 ZS) dīzeļdzinēju nodrošina pirmšķirīgu jaudas nodošanu riteņiem. 2.0 litru TSI dzinējs ar 140 kW (190 ZS) jaudu jau standarta komplektācijā pieejams ar 4MOTION.

Jaunais T-Roc R: daudzpusīga veiktspēja

Ar tā 221 kW (300 ZS) četru cilindru dzinēju jaunais T-Roc R ir šīs modeļu saimes dinamiskākais kompaktais SUV. To atbalsta arī standarta komplektācijā pieejamā sporta pārnesumkārba un 4MOTION visu riteņu piedziņa. Bez izteiksmīgās skaņas sportisko veiktspēju vizuāli izceļ arī modeļa interjers un R komplektācijai raksturīgais eksterjers. Jauna dizaina sporta ādas stūrei ir skārienjūtīga vadība un šiem modeļiem raksturīgā R poga ar piekļuvi braukšanas profila izvēlnei.

Jaunā Volkswagen T-Roc pasaules pirmizrāde – pasūtījumu pieņemšana Latvijā sāksies šogad

Par Volkswagen:

Volkswagen ir viens no pasaulē veiksmīgākajiem lielapjoma autoražotājiem. Uzņēmumam ir 50 rūpnīcas 14 valstīs, kurās tiek ražoti automobiļi klientiem vairāk nekā 150 tirgos. Volkswagen 2020. gadā pasaulē piegādāja 5,3 miljonus vieglo automašīnu. Klientiem Baltijā Volkswagen pērn piegādāja 5 102, savukārt zīmola tirgus daļa veidoja 9,6%. Volkswagen vīzija ir “Pārvietot cilvēkus un virzīt viņus uz priekšu”. Volkswagen neatlaidīgi virzās uz priekšu, nepārtraukti attīstot savu automobiļu ražošanu. E-mobilitāte, viedā mobilitāte un zīmola digitālā transformācija ir būtiskākie stratēģiskie temati nākotnē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top