Tehnoloģijas

Jaunajam Philips 49B2U6900CH monitoram ir pievienota tīmekļa kamera ar automātisko kadrēšanu un Smart KVM funkciju

aunajam Philips 49B2U6900CH monitoram ir pievienota tīmekļa kamera ar automātisko kadrēšanu un Smart KVM funkciju

Šis monitors sniedz jaunas, Philips B2B portfelī iepriekš nebijušas iespējas. Philips 49B2U6900CH piedāvā virkni jaunu funkciju, kas uzlabo sadarbību un sekmē komandas darbu mūsdienu digitālajā darba vidē. Papildus šīm jaunajām funkcijām Philips 49B2U6900CH lepojas arī ar lielu 48,8 collu (124 cm) ekrānu, 5120 x 1440 dubulto QHD izšķirtspēju īpaši platam skatīšanās leņķim un augstas kvalitātes iestatījumiem, ko citādi veidotu divi atsevišķi monitori.

Izstrādāts profesionālai darba videi
Iespējams, jaudīgākās un noderīgākās Philips 49B2U6900CH funkcijas ir tās, kas attiecas uz profesionālo darba vidi, un var droši apgalvot, ka monitors ir izstrādāts tieši šim mērķim. Pateicoties tādām funkcijām kā regulējama tīmekļa kamera ar automātisko kadrēšanu, kā arī trokšņu slāpēšanas mikrofons un Busylight, šis monitors atvieglo darbu arī komandas biedriem visā pasaulē. Izstrādājot visas trīs iepriekš minētās funkcijas, Philips 49B2U6900CH var pielāgot savu tīmekļa kameras skatu, lai konferences zvanu laikā kadrā ietilptu visi sarunas dalībnieki, kā arī tīmekļa kameru var noregulēt uz priekšu un atpakaļ par 30 grādiem, lai jebkura auguma profesionāļi varētu ietilpt skata laukā.

Philips 49B2U6900CH

Papildus šīm jaudīgajām profesionālajām funkcijām Philips 49B2U6900CH monitora Busylight funkcija palīdz sazināties ar profesionāļiem, kas strādā tajā pašā birojā. Busylight funkcija, kas izvietota tīmekļa kameras augšpusē, ir paredzēta darba statusa paziņošanai. Piemēram, kad kolēģis runā pa telefonu, Busylight funkcijas indikators automātiski iedegas sarkanā krāsā. Bet citā situācijā lietotāji var nospiest Busylight taustiņu monitora paneļa apakšējā kreisajā stūrī, lai ieslēgtu sarkano indikatoru aizņemtības gadījumā. Svarīgi atzīmēt, ka profesionāļi ar jauno Philips 49B2U6900CH Busylight funkciju var sinhronizēt arī savus Microsoft Teams statusus.

Lielāka produktivitāte, izmantojot Smart KVM funkciju
Papildus tam, ka Philips 49B2U6900CH ir labi aprīkots darba videi, tas ir pielāgots arī daudziem citiem uzdevumiem. Piemēram, viena no šī monitora jaunajām funkcijām izceļ paaugstinātu produktivitāti: Smart KVM.

Philips 49B2U6900CH

Vienkārši trīs reizes nospiežot taustiņu “Ctrl”, profesionāļi var viegli pārslēgties starp datoriem; tādējādi uzlabojot lietotāja pieredzi, un, netērējot laiku OSD izvēlnēs, kad tiek pārvaldīti divi datori ar vienu perifērijas ierīču komplektu. Turklāt monitora USB-C savienojums ļauj lietotājiem ērti uzlādēt ārējās ierīces ar USB barošanas padevi līdz 100 W, un pārsūtīt video/datus, izmantojot vienu kabeli.

Philips 49B2U6900CH piedāvā arī papildu ērtības, pateicoties austiņu āķim uz monitora rāmja. Darba dienas beigās vai vienkārši atpūšoties, profesionāļi var noliekt āķi un uzkārt uz tā austiņas.

Philips 49B2U6900CH

Philips 49B2U6900CH papildu funkcijas
Philips 49B2U6900CH monitoram ir plašs funkciju arsenāls, un tam piemīt arī citi aspekti, kas padara šo monitoru īpašu. Tam ir izliekts rāmis un VESA DisplayHDR 400 sertifikāts, kas nodrošina iespaidīgu, augstas kvalitātes attēlu skatīšanās pieredzi. Turklāt Philips 49B2U6900CH ir aprīkots ar Low Blue Mode (samazinātas zilās gaismas) režīmu, Flicker-Free (samazinātas ekrāna mirgošanas) tehnoloģiju un regulējama augstuma statīvu vispusīgai ērtas skatīšanās pieredzei.

Philips 49B2U6900CH monitoru varēs iegādāties no februāra sākuma par ražotāja ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 1249 eiro.

Par MMD
Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top