Tehnoloģijas

Jaunākā informācija par viedpulksteņa Galaxy Watch 3 funkcijām

Viedpulksteņa Galaxy Watch 3 funkcijas

Viedpulksteņa Galaxy Watch 3 ilustrācija

Kompānija Samsung ir izlaidusi lietotni jaunajam, vēl neizziņotajam, Galaxy Watch 3 viedpulkstenim. Tas notika gandrīz uzreiz pēc tam, kad lietone Galaxy Buds Live Plugin, kura ir paredzēta austiņām Galaxy Buds Live, bija atrodama Google lietotņu veikalā App Store. Austiņas Galaxy Buds Live arī nav vēl prezentētas.

XDA-Developers izstrādātāju kopienas entuziasti neslinkoja un lietojumprogrammas kodā atrada vairākas interesantas detaļas par gaidāmo jauno produktu.

Samsung viedpulkstenis

Atbildēt uz zvanu

Samsung Galaxy Watch 3 atbalstīs žestu vadību. Piemēram, savelkot vai atbrīvojot dūri, var atbildēt uz ienākošo zvanu. Lai noraidītu zvanu, vienkārši pakratiet roku.

Samsung Galaxy Watch 3 funkcijas

Noraidīt zvanu

Ekrānuzņēmumu uzņemšanas process arī ir vienkāršots. Tagad pietiks vienlaicīgi turēt nospiestas abas sānu pogas. Vēl viena būtiska inovācija ir kritiena konstatēšanas funkcija, kā Apple Watch. Ja lietotājs nokrīt, pulkstenis zvana 60 sekundes un, ja lietotājs nereaģē, atrašanās vieta un 5 sekunžu audio ieraksts tiks nosūtīts uz iepriekš atlasītajiem kontaktiem. Ir arī iestatījums ārkārtas zvana veikšanai kritiena gadījumā.

Atklātas dažādas pulksteņu ciparnīcas, kuras pēc noklusējuma būs pieejamas Galaxy Watch 3. Dažās no tām ir iekļauti Samsung Galaxy Note20 fona attēli . 

 

Galaxy Watch 3 watchfaces

Galaxy Watch 3 watchfaces 1

Avots: XDA-Developers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top