Tehnoloģijas

Jaunākās Tesla Cybertruck fotogrāfijas, kas uzņemtas Tesla Investor Day laikā

Jaunākās Tesla Cybertruck fotogrāfijas, kas uzņemtas Tesla Investor Day laikā

Ar atdalītiem priekšējiem sēdekļiem, salokāmiem aizmugurējiem, riepām ar ļoti rupju protektoru un gandrīz kvadrātveida stūri.

Tesla Investor Day pasākuma laikā, kas pirms dažām dienām notika ASV, kompānija Tesla nodemonstrēja automašīnas Cybertruck pirmsražošanas versiju.

Fotoattēlos redzamā versija jau ir daudz tuvāk sērijveida modelim, nekā tika parādīta iepriekš. Šeit ir redzami lieli trīsstūrveida atpakaļskata spoguļi un labi redzams viens, bet ļoti liels vējstikla tīrītājs.

Salonā ir divi priekšējie sēdekļi, ko atdala liels centrālais tunelis ar milzīgu roku balstu. Un ir arī gandrīz kvadrātveida stūre – gluži kā BMW iX.

Aizmugurē uzmanību piesaista salokāmi sēdekļi – “triks”, kas pirmo reizi parādījās Honda automašīnās (un tas tiek īstenots gan japāņu kompānijas apvidus auto, gan tādos kompaktajos hečbekos kā Honda Jazz).

Apakšdaļa ir gandrīz līdzena, kas ir ieguvums aerodinamikas ziņā. Par to, ka šis praktiski jau ir gatavs sērijveida modelis, liecina priekšējā bufera plastmasas sīkdetaļas un apstrāde. Un to pašu var teikt par materiālu, kas nosedz kravas platformu.

Avots: Autoevolution

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top