BitCoin

Kāpēc aug bitkoins? Gadsimta mahinācija?

Arī ir tāds viedoklis.

Kāpēc cilvēki pērk bitkoinu? Tāpēc, ka tā ir jauna nauda un jauna paradigma, un tūlīt jau visa pasaule sāks to lietot? Vai arī vienkārši, lai kļūtu bagāti? Domāju, ka atbilde ir visiem acīmredzama.

Sākumā noskaidrosim psiholoģisko aspektu. Vairumam pircēju interesē tikai investīciju palielināšanās progresijā (vēlams ģeometriskā), vai ne tā? Protams, daļa cilvēku saprot blockchain izgudrojuma ģenialitāti un pat izmanto to paredzētajam mērķim. Bet runa ir par masām, kas tieši tagad arī gāžas bariem. Pat jūsu vecmāmiņa jau ir lietas kursā par bitkoinu. Kā ievilināt parasto cilvēku viņam nesaprotamajā bitkoinā? Ievilināt nāksies ilgi.

Mūžīgs pieaugums

Mūžīgs pieaugums – tas, kas vajadzīgs! Kā nodrošināt mūžīgu pieaugumu, ja naudas infūzijas bitkoinā ir nepietiekamas? Tātad, sagaidiet risinājumu, tas ir -tether usd, tas arī kriptodolārs. Faktiski – vēl viena valūta, kas tika radīta, lai izdarītu labu treiderim, jo vairs nevajadzēja pieslēgt reālus banku kontus biržai un tamlīdzīgi. Usdt kursam vienmēr jābūt vienādam ar $1.
Usdt parādīšanās brīdī to daudzums tika mērīts nedaudz vairāk par 10 milj. un, lai usdt pareizi pildītu savu funkciju, katrs tokens tika nostiprināts ar reālu dolāru. Vismaz par to tika teikts, un arī tiek teikts viņu vietnes galvenajā lapā. Jēga, es domāju, ir saprotama.

Bet kas sākās tālāk?

Tad noskaidrosim. Lūk, grafiks. Kā redzam, cena vienmēr (nu gandrīz, tas ir cits stāsts) nemainās, tomēr kapitalizācija (gaiši zilā līkne) no janvāra $9 milj. pieaugusi līdz šodienas $ 650 milj.

USD 1

Vēlāk no kompānijas Tether vietnes pazūd lapa ar personām, kas atbild par visu šo nejēdzību, bet tīmekļa arhīvs visu atceras.
Pēdējie trīs – Bitfinex vadītāji, vienas no lielākajām biržām pasaulē. It kā padomdevēji.

Tether team

Īsāk sakot, shēma ir vienkārša. Tezer drukā savus tokenus, iedzen tos biržā maržinālajā sekcijā un pērk bitkoinus. Tā notiek jau diezgan ilgi. Dabiski, katru reizi turklāt tiek iznestas daudzas maržinālas pozīcijas, proti, neīsti tezeri veiksmīgi tiek mainīti pret pazaudētajiem bitkoiniem, kas nopirkti par īstiem dolāriem.
Tether iespiedmašīnu var paskatīties, lūk, šeit:

Grant Tokens

Visa būtība tāda, ka jūs nekādā veidā nevarat nopirkt tezer caur banku. Kompānija atsakās no audita vairākus mēnešus. Jā, tas ir tieši tas, kāpēc Wells Fargo nogrieza skābekli Bitfinex un Tether.
Bet tagad pāriesim pie pēdējo dienu stāsta. Piemēram, par pēdējo pampu (19.11.) un kraso cenas lēcienu par $ 8100. Kā redzams ekrānuzņēmumā iepriekš, ir sadrukāti 30 milj. tezerdolāru, bet pēc tam mēs redzam, ka pēkšņi gandrīz $30 milj. parādījušies biržas maržinālajā sekcijā, kurā nedrīkst ievest dolārus(!).

20.11
Ekrānuzņēmums no 20.11., 19.11.

Pump
Kā izskatījās pamps. Pēkšņi parādījās daudz apjomu pirkšanai. Un tā notiek katru reizi. “Sagadīšanās? Nedomāju gan…”

Internetā daži indivīdi, kas norāda uz acīmredzamu bitkoina un tezera kapitalizācijas neatbilstību. Viņi atsakās pamanīt visu notiekošo murgu un parasti iebilst vienu un to pašu. Noskaidrosim, ko tieši:

1. Tezeru ir tikai 650 miljonu, bet bitkoina kapitalizācija daudz lielāka. Labi, bet es tikko parādīju, kā tieši “pumpējas” cena. Burbulis, kurš neatbilst reālajam naudas daudzumam.

Coinbase

2. Katru mēnesi tiek reģistrēti miljoni jaunu lietotāju. Piemēram, Coinbase (GDAX). Labi, paskatīsimies, kā tas ietekmēja tirdzniecības diennakts apjoms. Skrīnā viss it kā ir skaidrs. Ar to šo jautājumu uzskatu par slēgtu.

Odziņa. 19.novembrī tika publicēts tvīts. “Bitfinex – maksātspēja, bet mums normāli strādās gan virtuālo, gan arī Fiat naudas izmaksas.”

Twiter

Bet izejot vertifikāciju Bitfinex mājaslapā ir brīdinājums, ka lietotājam nebūs iespējams ieguldīt vai izņemt naudu.

Nobeiguma info

Ar šo informāciju ir varbūt tomēr pietiekoši, lai vismaz aizdomātos vai ir vērts investēt kriptovalūtā.

Jūs ar saviem ieguldījumiem, kuri uz “Lielo vaļu” fona, esat, kā spļāviens jūrā un agrāk vai vēlāk, visi līdzeļi nonāks tajos maciņos, kuros tiem ir jānonāk.

Vai pietiks saprāta apstāties un pāriet uz reālu naudu, atkarīgs tikai no Jums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top