Tehnoloģijas

Kāpēc Huawei P50 un P50 Pro viedtelefoniem nav 5G atbalsta?

Kāpēc Huawei P50 un P50 Pro viedtelefoniem nav 5G atbalsta?

ChinaImages/Depositphotos

Pēc ilgas kavēšanās Ķīnas uzņēmums “Huawei” nesen prezentēja viedtālruņu P50 līniju, kurā ietilpst divi viedtālruņu modeļi: Huawei P50 un Huawei P50 Pro. Tie ir augstākās klases viedtālruņi ar komplektāciju, kas nepieciešama šim rangam, izņemot 5G tīkla atbalstu.

Kāpēc nav 5G?

Pēc viedtālruņu prezentācijas “Huawei Consumer Business Group” izpilddirektors Ričards Ju paskaidroja, kāpēc jaunajiem viedtālruņiem nav 5G tīkla atbalsta. Protams, tas ir saistīts ar ASV sankcijām, kas turpina negatīvi ietekmēt “Huawei”.

Atgādināsim, ka saskaņā ar ASV valdības lēmumu daži ASV uzņēmumi joprojām var sadarboties ar “Huawei”, taču tikai tad, ja to piegādātajām precēm nav saistības ar 5G tīklu. Tāpēc “Huawei” šoreiz bija jāizmanto mikroshēmas bez 5G tīkla atbalsta.

Tātad, “Huawei” P50 Pro ir Kirin 9000 un Snapdragon 888 procesori, un jaunākā versija tirgū parādīsies tikai ar Qualcomm mobilo procesoru. Viedtālrunis P50 ar Pro Kirin 9000 procesora versiju būs pieejams augustā, savukārt viedtālrunis ar Snapdragon 888 procesoru būs pārdošanā decembrī. Viedtālrunis P50 ar Snapdragon 888 procesoru veikalos nonāks septembrī.

Avots: Gizmochina.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top