aelf

Kas ir aelf?

Kas ir Aelf

Pēdējo nedēļu laikā Aelf projekts daudzus cilvēkus ir pārsteidzis. Tomēr ne tik daudzi ir dzirdējuši par decentralizēto mākoņskaitļošanas blokķēdes tīklu un ir pārsteidzoši redzēt, ka tā tokenu vērtība ir diezgan pieaugusi. Šobrīd izskatās, ka blokķēdei būs laba nākotne daudzās industrijas nozarēs un decentralizētā mākoņskaitļošana ir biznesa modelis, kuram ir vērts pievērst uzmanību. Pašlaik ir īstais brīdis apskatīt, kāpēc Aelf projekts ir tik saistošs un kā tas ietekmēs turpmāko nākotni.

Īsumā par Aelf projektu

Šobrīd ir redzams, ka Aelf projektam diezgan komplicēta struktūra. Daudziem varētu būt neskaidra decentralizētā mākoņskaitļošanas blokķēdes tīkla misijas būtība, taču projekts ir diezgan apjomīgs un lielākie investori, galvenokārt no Ķīnas, tajā ir veikuši lielas investīcijas. Mākoņtehnoloģija ir decentralizēts datoru vai serveru kopums datu centrā. Aelf projekta plānos tuvākajā nākotnē ir reorganizēt šo industrijas nozari.

Visaptveroša tehnoloģija

Runājot par vērienīgiem projektiem, piemēram, kā projektu Aelf, pašlaik nav zināms, vai ir iespējams izveidot šo tehnoloģiju no pašiem pamatiem. Vadoties pēc pieejamās informācijas, ir saprotams, ka nebūs nemaz tik viegli izveidot paralēlu daudzkanālu skaitļošanas blokķēdes sistēmu. Precīzāk sakot, Alef projekta pamatā būs nepieciešams izveidot operētājsistēmu, kas būs paredzēta komerciālam lietojumam. Ir jāņem vērā trīs galvenie aspekti, kas galvenokārt būs svarīgi: mērogošana, resursu sadalījums un iepriekš noteikta saskaņas algoritma izveide, lai veiktu nepieciešamos atjauninājumus.
Lai realizētu visu paredzēto, būs nepieciešams izveidot vienu galveno blokķēdi un vairākas blakus ķēdes. Šī daudznozaru ekosistēmas pieeja nākotnē piedāvās daudzas labas iespējas. Turklāt Aelf būs iespējams savienot ar Bitkoin, Ethereum, un citu blokķēžu sistēmām. Katrā Aelf ekoksistēmas atsevišķā ķēdē būs iespējams apstrādāt vienu darījumu, šis risinājums ir diezgan nozīmīgs, raugoties no komerciāla skatpunkta.
Saskaņas protokols, kas ir projekta pamatā, darbosies ar DPoS. Šāda sistēma ir arī pāris citos blokķēdes projektos, taču tās īstais potenciāls vēl ir jāizpēta. Ja viss veiksies pēc paredzētā plāna, Alef būs augstas darbības projekts ar viedajiem līgumiem, kas ļaus arī tokenu īpašniekiem balsot par lēmumiem. Decentalizēta mākoņtīkla sistēma kļūs par realitāti ar savu misiju un vīziju.

Kāda ir Aelf projekta nākotne

Šobrīd vēl ir daudz jāstrādā pie šī projekta. Pašlaik komanda strādā pie projekta pirmās fāzes un šī gada otrajā ceturksnī tiks veikts darbs pie otrās fāzes. Galvenās ķēdes integrēšana ekosistēmā būs paredzēta maijā, taču tā ir tikai prognoze, kas var mainīties. Ir plānots, ka šajā gadā projekta ceturtajā fāzē pārvaldības sistēma nonāks tirgū. Aelf projekta oficiāla pabeigšana ir prognozēta 2019. gada janvārī. Saistībā ar šo projektu ir lielas prognozes un nākotnes cerības.

Aelf projekta mājaslapa https://aelf.io/

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top