Komodo

Kas ir Komodo

Daži kriptovalūtas lietotāji iespējams ir jau ieprieš dzirdējuši par Komodo projektu. Šis projekts ir nozīmīgs, kaut gan daudzi tomēr Komodo projektsnezina par tā tehnoloģiju. Šķiet Komodo būs integrāla loma apmaiņai starp altkoiniem un bitkoiniem, kaut arī tā nav vienīgā lieta, kurai projekta veidotāji šobrīd ir pievērsušies. Ir skaidrs, ka šis projekts ietvers vēl daudz ko vairāk, nekā šobrīd tas ir redzams.

Kāds ir Komodo projekta mērķis?

Komodo ir nenoliedzami ambiciozs projekts, kurš tiek pozicionēts kā komplekss blokķēdes risinājums. Projekta izveides komanda domā par iespējas nodrošināšanu citiem izveidot neatkarīgus blokus caur savu moduļu platformu. Vienlīdz ir plānots arī nodrošināt decentralizētu sākotnējo monētu piedāvājumu vai dICO. Turklāt Komodo jau ir veicis pirmos soļus starpapmaiņā starp kriptovalūtām, kas ilgtermiņā noteikti būs nozīmīgi. Šis projekts pirmām kārtām jāaplūko kā pilnīgs blokķēdes risinājums.

Kā tas viss darbojas?

Pastāv vairākas nozīmīgas priekšrocības, izmantojot Komodo kā kompleksu blokķēdes risinājumu. Pirmkārt, izstrādātāji var izveidot pilnībā neatkarīgu blokķēdi, kas ir piesaistīta Komodo ekosistēmai. Tomēr neviena no neatkarīgajām ķēdēm nav ierobežota Komodo potenciālā. Šī modulārā pieeja blokķēdes risinājumiem paver daudzas iespējas. Visas pašizveidotās ķēdes ir elastīgas attiecībā uz Komodo ekosistēmā esošajām funkcijām.

Drošība ir viens no svarīgākajiem faktoriem blokķēdes tehnoloģijā. Komodo galvenā prioritāte ir drošība un konfidencionalitāte. Blokķēdes tehnoloģijā ir izmantots aizkaves darba pierādījuma algoritms, lai uzlabotu vispārējo drošību.  Šis algoritms ļauj arī izveidot blokķēdes datu rezerves kopijas, kas pēc tam tiek apstiprinātas blokķēdē. Jebkurai neatkarīgai blokķēdei, kas tiks izveidota, izmantojot šo platformu, liela uzmanība būs pievērsta datu dublēšanai. Izvēles konfidencialitāte tiks piedāvāta kā nulles zināšanu pierādījumi.

Kopumā Komodo ir vienkārša un pieejama blokķēdes platforma. Nav zināms, vai šī platforma galvenokārt izmantos standarta blokķēdes tehnoloģiju, taču ir skaidrs, ka tā ir noderīga pieeja, kuru ir jānovērtē.

Ieskats Komodo nākotnē

Komodo BarterDex platformā bitkoinu un altkoinu starpapmaiņa jau pastāv, ir redzams, ka daudzi kriptovalūtas entuziasti pievērsīs uzmanību īpaši šai platformai. Patiesībā jau ir veikti vairāk nekā 28 000 kriptovalūtas starpapmaiņas darījumu, un noteikti to būs vēl vairāk. Turklāt tiek prognozēts, ka turpmākajās dienās tiks izdots jauns 2018. gada plānojums. Ir zināms, ka daudzas kompānijas vēlas izveidot savu blokķēdi un šķiet Komodo piedāvās vairāk nekā pievilcīgu risinājumu. Tikai laika gaitā mēs uzzināsim, vai šim projektam būs panākumi.

Komodo platforma

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top