Visas ziņas

Jaunākās paaudzes Kia Sportage visā krāšņumā

Kia Sportage 2021

YouTube kanālā Gotcha Cars publicēti kvalitatīvi jaunākās paaudzes krosovera Kia Sportage attēli. Tas vairākkārt ir nonācis paparaci objektīvos, tomēr vienmēr bijis cieši nomaskēts. Kanāla autori izmantojuši rasējumu noplūdes un automobiļa fotoattēlus, lai to parādītu visā krāšņumā.

Kia Sportage ir viens no pasaulē populārākajiem šī ražotāja modeļiem un arī viens no pārdotākajiem krosoveriem. Jaunākās paaudzes izziņošana notiks tuvākajās nedēļās, taču tirdzniecībai vajadzētu sākties šogad.

Galvenās izmaiņas notikušas radiatora restes un optikas zonā. Jaunajam Kia Sportage nav nekā kopīga ar priekšteci un dizaina ziņā tas noteikti būs cienīgs atjauninātā Hyundai Tucson konkurents, kas jau ir pieejams tirdzniecībā.

Kia Sportage vs Hyundai Tucson

Kia Sportage vs Hyundai Tucson

Dienas gaitas gaismas ir paceltas līdz pārsegam, lukturi sanākuši oriģināli un diezgan lieli. Lielā bufera apakšējā daļā atrodas miglas lukturi. Visa priekšpuse izskatās daudz agresīvāka nekā iepriekš.

Jau tagad zināms, ka jaunais Kia Sportage tiks būvēts uz tādas pašas moduļu platformas – kā Hyundai Tucson. Acīmredzams, ka dažādos tirgos tiks piedāvāti dažādi dzinēju un transmisiju varianti.
Pēdējais attēls demonstrē Kia Sportage modeļu rindas evolūciju.

Automašīnas Kia sportage evolūcija

Kia sportage evolūcija

Jaunākās paaudzes Kia Sportage visa krāšņumā – Video

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top