XRP current price is < 0.0000001.


  • ripple
    XRP (XRP)
  • Live Price
    < 0.0000001
  • Rank
    6


chart loading
Loading Data
Please wait, we are loading chart data

Vairāk

Jau zināmu laiku finanšu pasaulē pastāv kompānija ar nosaukumu Ripple. Tās būtības pamatā ir apvienota tradicionālo finanšu joma un blokķēdes tehnoloģija. Ripple kompānija ir izstrādājusi dažāda veida projektus, ieskaitot xRapid - ātrākiem pārrobežu darījumiem - kā arī Ripplenet - likviditātes tīklu, par kuru lielu interesi izrāda daudzi pakalpojumu sniedzēji. Abas šīs tehnoloģijas izmanto XRP aktīvus.

Ripple ieviesa savus aktīvus galvenokārt domājot par uzņēmuma industrijas attīstību. Savukārt XRP aktīvi var būt vērtīgs instruments bankām un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem saistībā ar likviditāti. XRP ir liels potenciāls īpaši attiecībā uz pārrobežu maksājumiem, ja to izmanto daudzi lietotāji.

XRP var būt dažāda veida pielietojums. Banku nozarē šīs aktīvs ir saistīts ar likviditāti reāllaikā bez nepieciešamības paļauties uz iepriekš apmaksātiem kontiem. Tas ir diezgan nozīmīgs aspekts banku nozarei, jo pārrobežu maksājumu likviditāte vienmēr ir bijusi samērā liela problēma, kas ir jāatrisina. Pašreizējie risinājumi bieži vien ir saistīti at augstām darījumu izmaksām, lēnu darījumu apstrādi vai abiem aspektiem.

Maksājumu pakalpojumu sniedzēji labprāt izvēlas XRP aktīvus, lai apgūtu jaunus tirgus. Galu galā tas ir globāls aktīvs, kas nozīmē, ka to var izmantot jebkurā pasaules daļā. Ņemot vērā to, ka uzņēmums nodrošina zemākas valūtas maiņas izmaksas un ātrākus norēķinus, ir skaidrs, ka XRP nekādā ziņā nav tradicionāla kriptovalūta. Tajā pat laikā XRP zināmā mērā līdzinās bitkoiniem,  taču to pielietojuma mērķis zināmā mērā atšķiras no labi zināmajām kriptovalūtām.

Viens svarīgiem aspektiem attiecībā uz XRP aktīviem ir darījumu apstrādes ātrums. Pašlaik ir iespējams apstrādāt 15 500 darījumus sekundē. Protams, salīdzinot ar Visa darījumu apstrādes laiku, vēl ir daudz darāmā, lai gan Ripple uzņēmums ir pārliecināts par savas tehnoloģijas efektivitāti un laika gaitā XRP aktīvi var kļūt konkurētspējīgi.

Neskatoties uz to ka, XRP aktīvus var tirgot pret lielāko daļu kriptovalūtu, tie paši par sevi nav kriptovalūta. XRP aktīvi salīdzinājumā ar bitkoiniem un Ethereum lielā mērā atšķiras attiecībā uz to pielietojuma mērķi. Ir paredzams, ka nākotnē XRP aktīvi gūs vēl lielāku ievērību, taču pašlaik projekta komandai ir vēl daudz kas darāms šajā ziņā. Tāpat nākotnē globālā mērogā būs jāturpina risināt pastāvošā problēma saistībā ar likviditāti.

Cena 12. mēnešu laikā

Date Price Volume MarketCap

Kalkulators

To Top