BitCoin

Investori saskata bitkoina cenas pieauguma signālus

BTC cena

Yayimages

Šomēnes analītiķi atzīmēja, ka institucionālajiem ieguldītāji samazina investīciju daudzumu, kurus viņi iegulda bitkoinā un aktīvos.

Neto rezultāts – starpība starp līdzekļu ieplūšanu un aizplūšanu – joprojām ir pozitīva. Jāatzīmē, ka institucionālās trasta organizācijas “Grayscale Bitcoin Trust” aktīvu apjoms, kas jūlijā, salīdzinot ar aprīli, samazinājās uz pusi, līdz šim ir pilnībā atguvis iepriekšējo līmeni, sasniedzot 41 miljardu ASV dolārus.

Papildus tam samazinās digitālo adrešu skaits, kurās bitkoinu bilance pārsniedz 1000 BTC, tagad ir samazinājies līdz 2,1 tūkstošiem, salīdzinot ar 2,5 tūkstošiem februārī.

Tomēr pats galvenais faktors ir tas, ka uzņēmumu līdzekļu plūsmas samazināšanos bitkoinos kompensē kvalitatīvas izmaiņas kriptovalūtas sfērā. Pēdējo divu mēnešu laikā tādas organizācijas kā “Morgan Stanley”, “BlackRock”, “Goldman Sachs” un “JP Morgan” ir sākušas piedāvāt uz bitkoinu balstītus finanšu pakalpojumus.

Ir svarīgi, lai institucionālie uzņēmumi būtu ieinteresēti ne tikai ieguldīt pašā bitkoinā. Tādējādi viens no pasaules investīciju milžiem “BlackRock Corporation”, kas pārvalda aktīvu portfeli 9 triljonu ASV dolāru vērtībā, ir palielinājis ieguldījumus amerikāņu uzņēmumos, kas nodarbojas ar kriptovalūtu ieguvi.

Kopumā runa ir par summu 382,962 miljoni dolāru apmērā. Pašlaik “BlackRock” pieder 6,71% “Marathon Digital Holdings”un 6,61% “Riot Blockchain”.

Tikmēr ASV Hipotēku kredītu pakalpojumu sniedzējs “United Wholesale Mortgage”, paziņoja par savu “nodomu kļūt par pirmo hipotekāro kompāniju Amerikā, kas pieņems [no saviem klientiem] kriptovalūtu kā finanšu līdzekli hipotekāro kredītu maksājumu dzēšanai.”

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top