BitCoin

Sociālā interese par bitkoinu sasniegusi maksimumu pēdējo divu mēnešu laikā

Sociālā interese par bitkoinu ir sasniegusi augstāko punktu pēdējo divu mēnešu laikā

Starp visām diskusijām par kriptovalūtām – katra ceturtā ir saistībā ar bitkoinu.

Saskaņā ar pētniecības platformas Santiment datiem – šīs nedēļas sākumā sociālā interese par bitkoinu sasniegusi maksimumu pēdējo divu mēnešu laikā, turklāt no visām diskusijām par kriptovalūtām katra ceturtā diskusija ir veltīta vecākajam digitālajam aktīvam, un precīzāk – 26,27%. Tāds intereses līmenis tieši par kriptovalūtu Nr. 1 nav ticis novērots kopš pērnā gada jūlija vidus.

Saskaņā ar Santiment analīzi – iepriekš ikreiz, kad diskusiju par bitkoinu daļa pakāpās virs 20%, tas liecināja, ka šī aktīva cena vairs nepazeminās. Tā arī pašreiz diskusijās tika atzīmētas investoru vidū pieaugošās bažas par to, ka viņi var palaist garām pašreizējo iespēju ieguldīt līdzekļus bitkoinos, kamēr tie nemaksā dārgi.

Tas arī korelē ar to, ka Google vaicājumu rezultātu analīze parāda, ka meklēšanas biežums par to – kā pārdot bitkoinu, šogad bija zemākajā līmenī. Vienlaikus kopš šī gada sākuma vaicājumi par Ethereum un XRP pārdošanu uzrādīja dinamikas pieaugumu.

Runājot par situāciju no kriptomātu attīstības viedokļa – tad to skaits pasaulē ir pat nedaudz samazinājies: pēc Coinatmradar datiem – 27. septembrī bija 38609 tādi automāti. Turklāt 1. augustā to skaits 77 pasaules valstīs bija 38757. Šāds samazinājums tostarp skaidrojams arī ar platformu attīstību ar analogiem finanšu pakalpojumiem decentralizēto finanšu (DeFi) ietvaros.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top